Ava Max, Drenchill, Baranovski, Marcin Sójka i inni w New Music Friday w Radiu ESKA

2019-08-23 12:13 RW
Ava Max, Drenchill, Baranovski, Marcin Sójka i inni w New Music Friday w Radiu ESKA
Autor: okładki singli

Mocny skład dołącza do grona artystów, którzy mogą podbić listy hitów jesienią. Z nowym nagraniem powraca Ava Max, którą doskonale znacie z hitu Sweet But Psycho. Hitowy singiel przedstawił światu również Drenchill i zespół 5 Seconds of Summer. Jeśli chodzi o premiery w New Music Friday w Radiu ESKA nie zabraknie również polskich propozycji! Poznajcie wszystkie - na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA 23.08.2019 to same gorące kawałki od doskonale znanych gwiazd! Z samego rana na naszej antenie z nowym numerem zameldowała się Ava Max. Amerykańska piosenkarka po sukcesie megahitu So Am I i oczywiście Sweet But Psycho, powróciła z kawałkiem zatytułowanym Torn. Ciekawe, czy osiągnie tak duży sukces, jak z poprzednimi singlami. 

New Music Friday w Radiu ESKA 23.08.2019 - PREMIERY

W każdy piątek na antenie Radia ESKA poznajcie najnowsze piosenki z zagranicznego, ale również polskiego podwórka. 23 sierpnia, to dzień premiery trzeciego singla Marcina Sójki. Zwycięzca 9. edycji Voice of Poland nagrał motywacyjny utwór o tym, że nie wolno się przejmować i patrzeć w przyszłość pozytywnie. Uważa, że trzeba iść z podniesioną głową, nawet, jeśli sytuacja jest beznadziejna. 

New Music Friday w Radiu ESKA 23.08.2019 to także chwytliwy kawałek od Baranovskiego oraz wpadający do głowy numer, pod którym podpisuje się Drenchill. Portugalski producent, odpowiedzialny za nową wersję hitu Freed From Desire, tym razem zaprezentował autorki utwór. W refrenie usłyszycie znany muzyczny motyw. Pochodzi on z hitu Stereo Love, za który odpowiada Edward Maya i Vika Jigulina.

Premiery w New Music Friday 23 sierpnia 2019, to:

  • Ava Max - Torn
  • Drenchill & Indiiana - Never, Never
  • Marcin Sójka - Lepiej
  • Baranovski - Czułe miejsce
  • 5 Seconds of Summer - Teeth
  • Minus Manus - I Love This Club
Najnowsze