Baranovski o ocenianiu innych. Piosenka CZUŁE MIEJSCE daje do myślenia!

2019-09-14 20:08
Baranovski o ocenianiu innych. Piosenka CZUŁE MIEJSCE hitem?
Autor: Wojtek Koziara

Czułe miejsce - nowa piosenka autora takich hitów jak: Dym, Luźno czy Zbiór. Baranovski, bo o nim mowa, prezentuje nowy teledysk i zapowiada debiutancki album. O czym dokładnie jest utwór? Co dzieje się w klipie? Czy będzie hitem, jak chociażby numer Luźno? Przekonajcie się słuchając, sprawdzając i oceniając kawałek - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019: Dym, Luźno, Zbiór, Mamo - dzięki tym przebojowym piosenkom BARANOVSKI stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych nowych artystów w Polsce w ostatnich latach. Dowodem na to są tegoroczna nominacja do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku oraz liczne koncerty w całym kraju, na czele ze scenami Open’era, Męskiego Grania, Orange Warsaw Festivalu, Olsztyn Green Festivalu i Fest Festivalu w Chorzowie. Aż trudno uwierzyć, że wszystkie te sukcesy przyszły do BARANOVSKIEGO jeszcze przed ukazaniem się debiutanckiej płyty.

Baranovski - piosenka Czułe miejsce

Czy najnowszy singiel młodego wokalisty i songwritera zatytułowany Czułe miejsce zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednie single? Wiele na to wskazuje, co pokazują gorące reakcje na tę piosenkę podczas letnich koncertów BARANOVSKIEGO. Wystarczy usłyszeć ją raz, a od razu zostaje w głowie i nie pozwala uwolnić się od siebie. 

Czułe miejsce, to piosenka, która zwraca uwagę na wszechobecną potrzebę zaglądania w czyjeś życie. Zbyt lekko i zbyt szybko przychodzi nam ocenianie innych. Ze skrawków informacji wyrabiamy sobie zdanie o drugiej osobie i w tym wszystkim łatwo poddajemy się złym emocjom.

Nowocześnie wyprodukowane i zaraźliwie chwytliwe Czułe miejsce zapowiada oczekiwany przez fanów debiutancki album artysty. Ten nosić będzie tytuł Zbiór, a ukaże się jesienią tego roku.

Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk stworzony przez, znany już wcześniej ze świetnych klipów Pezeta, Smolika i Króla, duet Andiamo. Tym obrazkiem w prawdziwy sposób postanowili pokazać złożoność życia młodych ludzi na wsi w Polsce - ukłonić się ich ciężkiej pracy, ale też uchwycić chwile ich beztroskich rozrywek i poczucia wolności, tak ważne dla wszystkich, niezależnie od miejsca pochodzenia. To jednocześnie nostalgiczne odwołanie do wspomnień wakacyjnych wyjazdów do rodziny na wsi, w których niejeden widz zobaczy zapewne część swojej własnej historii. W roli głównej w teledysku wystąpił oczywiście BARANOVSKI.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze