ARIANA GRANDE w Polsce 2019! BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

2018-12-16 16:09
ARIANA GRANDE w Polsce 2019! BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI
Autor: MediaPunch/REX Shutterstock / EAST NEWS

Ariana Grande w Polsce 2019 to spełnienie marzeń tysięcy fanów! Gdzie i kiedy koncert autorki No Tears Left To Cry? Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl!

Ariana Grande w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce, piosenki, to podstawowe i jednocześnie najważniejsze informacje w tym temacie! Gdzie i kiedy Ariana Grande w Polsce? Koncert odbędzie się we wrześniu. Gwiazda, w czasie występu w naszym kraju zaprezentuje materiał z płyty Sweetener i nadchodzącej Thank U, Next. 

Ariana Grande w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE

Koncert Ariany Grande w Polsce - gdzie i kiedy? Wydarzenie odbędzie się w Krakowie, a miejscem będzie hala Tauron Arena. Pierwszy występ Grande w naszym kraju już 9.09.2019. Poprzednim razem - 31 maja i 1 czerwca 2017 roku - wokalistka miała wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Ze względu na pamiętne zamachy w Manchesterze, zdecydowała się odwołać trwającą trasę.

Ariana Grande w Polsce 2019 - bilety, ceny

Gdzie i po ile bilety na koncert Ariany Grande w Polsce? Wejściówki wkrótce trafią do sprzedaży. Na razie nie ma informacji o dacie wystartowania ich dystrybucji. 

Koncerty 2019 - kto wystąpi w Polsce? Gwiazdy, daty, miejsca

Ile kosztują bilety na koncert Ariany Grande w Krakowie? Ceny biletów, pakiety VIP i meet & greet poznamy w niedalekiej przyszłości. Warto przypomnieć, że ceny wejściówek na odwołany koncert w Polsce w 2017 roku zaczynały się od 199 zł. Dostępne były kategorie: trybuna za 199, 249, 299, 349 złotych i płyta 249 zł.

Ariana Grande w Polsce 2019 - co za śpiewa?

Setlista Ariany Grande nie będzie jasna i oczywista aż do pierwszych koncertów w ramach europejskiej trasy. Domyślać się można, że wokalistka wykona m.in. No Tears Left To Cry, God Is A Woman, Thank U Next oraz swoich największych hitów tj. One Last Time, Problem czy Break Free.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze