Ariana Grande u boku znanego aktora. Nie tylko szykuje się nowa płyta, ale coś jeszcze!

2020-10-15 16:11 Ewelina Kulasza
Ariana Grande podczas koncertu One Love Manchester
Autor: Splash News/EAST NEWS

Ariana Grande zrobiła swoim fanom dobry dzień. W mediach społecznościowych zapowiedziała swój nowy album, który ukaże się lada moment! Jej wielbiciele już skaczą z radości, ale teraz mają kolejny powód, aby cieszyć się jeszcze bardziej. Amerykańska wokalistka wystąpi u boku znanego aktora! Jaką niespodziankę przyszykowała tym razem? Będziecie zaskoczeni i zachwyceni jednocześnie!

Ariana Grande wie jak uszczęśliwić swoich wielbicieli. Niedawno zapowiedziała w mediach społecznościowych, że jej nowa, a w dodatku szósta płyta ujrzy światło dzienne już lada moment! Premiera krążka ma mieć miejsce jeszcze w październiku tego roku. Takiej wiadomości chyba nie spodziewał się nikt, dlatego fani ogromnie się cieszą i z niecierpliwością czekają na wielki dzień! Amerykańska gwiazda nie próżnuje i prężnie działa w branży muzycznej. Każda jej nowość niesie ze sobą ogromny sukces. Piosenki od razu stają się hitami, a teledyski zbierają milionowe wyświetlenia. Teraz oprócz wieści o nowej płycie Ari, szykuje się coś jeszcze!

Każdy fan Ariany Grande przechodzi teraz zdecydowanie ekscytujący okres! Najpierw wieść o nowej płycie, a teraz ... nowy film z udziałem amerykańskiej gwiazdy! Ekranizacja Don’t Look Up będzie opowiadać historię o naukowcach, którzy odkrywają szokujący szczegół, że w Ziemię uderzy potężny meteor. Dalej zapowiada się bardzo ciekawie i nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że Ari wystąpi wśród naprawdę mocnej obsady. Kogo zobaczymy u jej boku na jednym ekranie? 

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande zagra w filmie ze znanym aktorem

Platforma oferująca szereg filmów i seriali Netflix, szykuje coś niesamowitego! Już lada moment, w 2021 roku ukaże się nowy film zatytułowany Don’t Look Up. W materiale ma znaleźć się obsada pełna popularnych osobistości Hollywood. W nowym filmie Netflixa wystąpi między innymi Ariana Grande. Co ciekawe, u jej boku zobaczymy również popularnego aktora, który wszystkim szczególnie kojarzy się z ekranizacją Titanic - Leonardo DiCaprio. My już nie możemy doczekać się premiery, a Wy?

Najnowsze