God is a woman od Ariany docenione po latach! Okrągła liczba wyświetleń dzięki fanom

Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande z kolejnym sukcesem na koncie, a wszystko dzięki fanom, którzy tym gestem sprawili wokalistce ogromną niespodziankę! Singiel God is a woman w końcu doceniony po latach! Może pochwalić się okrągłą liczbą.

Ariana Grande znowu na szczycie! Jej piosenka, która zadebiutowała dwa lata temu w internecie, teraz w pełni została doceniona! Otóż singiel God is a woman w końcu został wzbogacony o okrągłą liczbę wyświetleń w serwisie YouTube, a takie zasięgi są oczywiście zasługą wiernych fanów. Piosenka God is a woman została wydana 13 lipca 2018 roku i była drugim singlem promującym jej czwarty album studyjny, Sweetener. Kiedy kawałek został opublikowany w sieci, fani oszaleli z radości, a popularność piosenki była większa z każdym kolejnym dniem. Utwór ten zebrał niespełna pół miliona komentarzy od fanów, które cały czas wyświetlają się pod teledyskiem artystki. Ariana Grande jest jedną z bardziej docenianych wokalistek dzisiejszych czasów. Jej muzyka jest ukojeniem dla wielu fanów, szczególnie dla osób z młodego pokolenia, które w Arianie widzi największego idola! Czy okrągła liczba, jaka wybiła pod tą piosenką ucieszy popularną wokalistkę? Bez dwóch zdań! Takiego sukcesu może pozazdrościć jej wielu artystów z tej samej branży!

Ariana Grande - God is a woman docenione po latach

God is a woman to piosenka Ariany Grande, która została wydana w 2018 roku w wakacje! Kawałek został doceniony po czasie i właśnie w 2020 roku osiągnął okrągłą liczbę wyświetleń na YouTube, czyli 300 milionów! 

Najnowsze