Ariana Grande pobiła rekord. Kolejny sukces piosenkarki

2018-12-03 15:29
Najciekawsze momenty teledysku Breathin! Zobaczcie, jak dobrze wygląda Ariana Grande!
Autor: fot. YouTube.com/Ariana Grande` (screen z planu teledysku Ariana Grande - breathin)

W przeciągu dwóch dni, teledysk Ariany Grande do Thank u, next, obejrzało prawie 90 milionów osób. Oprócz tego, artystka może się pochwalić także innym sukcesem.

Ostatnio pisaliśmy, że Selena Gomez rozbiła bank i jest najchętniej słuchana w serwisie Spotify. W ciągu miesiąca, jej utwory były odtworzone 46,2 mln razy. Jest jednak wokalistka, która pobiła ten rekord. Nową liderką zestawienia jest Ariana Grande, której najnowsza płyta Sweetener cieszy się ogromną popularnością.

18-letni Polak WYGRAŁ włoskie talent-show! Marcin Patrzałek z międzynarodowym sukcesem!

Ariana Grande - Spotify

Nową królową Spotify jest Ariana Grande. Za sukcesem niewątpliwie stoi jej singiel Thank u, next. Piosenka w najkrótszym czasie w historii aplikacji, przekroczyła 100 milionów odtworzeń. Ariana jest aktualnie najczęściej słuchaną piosenkarką. W ciągu miesiąca przesłuchało ją 46,9 mln. słuchaczy.

Ariana Grande - Sweetener

Najnowszy album Sweetener miał premierę 20 sierpnia 2018. Na krążku znajdziecie 15 utworów, wśród nich God Is a Woman, No Tears Left to Cry oraz Breathin'.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze