Królowa Spotify jest tylko jedna! To tej wokalistki słuchacie najczęściej

2018-11-15 15:41
Słuchawki
Autor: East News / ARKADIUSZ ZIOLEK

Spotify podliczył rok 2018. Sprawdź, która wokalistka była najchętniej słuchana przez użytkowników platformy.

Spotify opublikowało statystyki dotyczące odtwarzania muzyki w serwisie. Dzięki temu wiemy, czyja twórczość najbardziej przypadła wam do gustu. W roku 2017, najpopularniejszy na Spotify okazał sie Drake. W tym roku natomiast, najczęściej odtwarzane były piosenki Seleny Gomez. Miesięcznie słuchało ich ponad 46,2 mln użytkowników. Sporo, prawda? Drake ponownie znalazł się na podium zestawienia - tym razem osiągając drugie miejsce.

Bedoes z utworem Janosik. Najbardziej zaskakujące połączenie w polskim rapie

Selena Gomez - królowa Spotify

Oprócz statystyk ogólnych, bardzo łatwo można sprawdzić też, które utwory Seleny są ulubionymi wśród użytkowników Spotify. Triumfuje najnowszy kawałek Dj Snake'a- Taki Taki, w którym gościnnie wystąpiła Selena. Drugie miejsce zajmuje utwór, który znalazł się na soundtracku serialu 13 powodów 2 - Back to You. Na podium jest również Wolves. A który utwór Seleny jest waszym ulubionym? Zagłosujcie w sondzie poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze