Ariana Grande na ustach Polaków. To wszystko przez występ w telewizyjnym show Polsatu!

2021-04-28 11:24
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej głosem i urodą zachwyca się każdy, a w dodatku większość nastolatek chce być właśnie taka jak ona. Teraz udało się to pewnej znanej osobie z Polski, która przeszła metamorfozę w telewizji i stała się właśnie Arianą Grande!

Ariana Grande na ustach Polaków! Co się stało? O co chodzi? To wszystko przez występ w telewizyjnym show Polsatu. Ariana Grande to bez dwóch zdań idolka wielu ludzi na świecie, a także inspiracja. To ona od wielu lat idzie przez branże muzyczną i osiąga same sukcesy. Teraz zasiądzie na fotelu w amerykańskiej wersji The Voice i nie tylko zarobi niezłą sumę dolarów, ale także będzie oceniać zdolne osoby. Fani gwiazdy już nie mogą się doczekać, ale teraz mają ją na językach przez... występ w Telewizji Polsat! Mowa o rozrywkowym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym popularne osoby ze świata muzyki, mediów czy też filmu, wcielają się w znanych artystów, a następnie na scenie wykonują ich piosenki. Nie było by w tym nic zwyczajnego, gdyby nie metamorfozy, które zaskakują za każdym razem! Mowa o kostiumach, ale także charakteryzacji i makijażu, który sprawia, że artyści wyglądają jak kopie muzycznych gwiazd.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande w Polsce - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie mogło być inaczej, Ariana Grande po raz kolejny pojawiła się w polskim show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym razem w popularną gwiazdę wcieliła się aktorka znana szczególnie z filmu 365 dni - Anna Maria Sieklucka i wywołała tym ogromne zamieszanie w sieci. W piątkowym odcinku 23 kwietnia, zaprezentowała nie tylko swoją zjawiskową metamorfozę w amerykańską gwiazdę, ale także numer No Tears Left to Cry z 2018 roku. Po emisji show znaleźli się nie tylko przeciwnicy występu aktorki, ale także zwolennicy. Jedni krytykowali ją za zły wokal, a inni bronili ponieważ widzieli, że bardzo się starała i wcale nie było tak źle.

- Coś nie poszło ale to było wiadome bo mają zupełnie inne głosy

- Nie wyszło jej ,bo obie mają inne barwy głosu. Jednak się starała ale no cóż po prostu mają inne barwy głosu

- No ogólnie Arianę bardzo ciężko zaśpiewać

- No cóż, wyszło jak wyszło. Trzeba wziąć pod uwagę, że Ariana była totalnie nie pod jej warunki głosowe. Ama ma ciemną barwę i zrobienie z tego głosu Ariany jest piekielnie ciężkie.

- Nie jej wina ze wybrali jej taki utwór. Ariana ma zupełnie inna barwę głosu dlatego to nie takie łatwe aby zaśpiewać

- Ale ludzie Ania nie urodziła się piosenkarką a tym bardziej z umiejętnościami Ariany Grande więc nie ma co jej hejtowac bo na to nie zasłużyła, starała się jak mogła i to uszanujmy

Poniżej możecie zobaczyć, jak Anna Maria Sieklucka wcieliła się w Arianę Grande i zaśpiewała jej hitowy kawałek z 2018 roku No Tears Left to Cry.

Najnowsze