Ariana Grande: Kraków 2019 - BILETY. CENY, GDZIE i jak kupić?

2018-12-17 10:11
Ariana Grande w Polsce 2019 - BILETY. CENY, GDZIE i jak kupić?
Autor: AP Photo/Andrew Harnik / EAST NEWS

Ariana Grande po raz pierwszy w Polsce! Gdzie i po ile kupić wejściówki na jej koncert? Jak wygląda przedsprzedaż? Wszystkie informacje znajdziecie na ESKA.pl

Ariana Grande w Polsce 2019 - bilety i ich ceny najbardziej interesują wszystkich fanów! Ku ich uciesze amerykańska wokalistka w końcu ogłosiła pierwsze daty, w ramach europejskiej trasy Sweetener World Tour. Na koncertowej mapie, jak wcześniej się spodziewaliśmy, znalazła się Polska! Oprócz tego wystąpi: w Londynie, Amsterdamie, Paryżu, Birmingham, Glasgow, Sheffield, Dublinie, Kopenhadze, Oslo, Helsinkach, Sztokholmie, Berlinie i Zurychu. Gdzie i za ile bilety na Arianę Grande?

ARIANA GRANDE w Polsce 2019! BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

Ariana Grande w Polsce 2019 - bilety

Bilety na koncert Ariany Grande w Polsce rozejdą się w błyskawicznym tempie. Doskonale pamiętamy, jak było w 2017 roku, tuż po ogłoszeniu dwóch występów w Łodzi. Data rozpoczęcia sprzedaży biletów oraz dokładna rozpiska dotycząca przedsprzedaży, pojawi się w najbliższych dniach. Do dystrybucji trafi ponad 20 tysięcy wejściówek, bo tyle właśnie pomieści krakowska Tauron Arena. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Live Nation. Przedsprzedaż biletów na koncert Ariany Grande wystartuje we wtorek 18 grudnia o godz. 10. Wtedy bilety będą mogli kupić klienci City Handlowy. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w środę, 19 grudnia o 10.00. W ogólnej sprzedaży wejściówki na wrześniowy koncert ariany Grande dostępne będą od czwartku, 20 grudnia od 10.00 na LiveNation.pl. Ceny biletów rozpoczną się od 199 zł.

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Warto jednak przypomnieć ceny, jakie obowiązywały w 2017 roku. Wówczas, by zobaczyć i usłyszeć autorkę megahitu No Tears Left To Cry trzeba było zapłacić 199 zł. Droższe wejściówki to koszt 249, 299, 349 zł (trybuny) i 249 zł (płyta). Istniała również możliwość kupienia pakietu meet & greet. Kupić wówczas można było wejściówkę + spotkanie z artystką i możliwość zrobienia sobie pamiątkowego selfie z Ari. Byli również tacy, którzy kupili kartonik wstępu umożliwiający udział w próbie przed koncertem oraz Q & A z Arianą. Ceny takich atrakcji wahały się od 909 - 2438 złotych. 

Ariana Grande po raz pierwszy w Polsce wystąpi 9 września 2019 roku. Miejscem wydarzenia będzie krakowska Tauron Arena. Przyznacie, że to najlepsze zakończenie lata 2019! Nie możemy się doczekać ;)

Koncerty 2019 - kto wystąpi w Polsce? Gwiazdy, daty, miejsca

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze