Ariana Grande i jej nowa płyta na horyzoncie. Czy będzie podobna do Thank U Next?

2020-09-29 12:55 Ewelina Kulasza
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Ariany Grande mogą skakać z radości! Na horyzoncie widać już jej szósty album studyjny. Co ciekawe, gwiazda do tworzenia najnowszej twórczości zaprosiła tę samą ekipę, która pomagała jej tworzyć krążek Thank U Next. Czy nowość od Ari będzie do niej podobna? Szczegóły o szóstej płycie zagranicznej artystki, zdradzamy na ESKA.pl.

Ariana Grande i jej nowa płyta na horyzoncie - dlatego fani gwiazdy mogą już skakać z radości! Piosenkarka uchodzi za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Jej każdy numer, kiedy tylko się pojawia po kilku chwilach zostaje okrzyknięty, jako wielki hit! Nic dziwnego, Ari czaruje nie tylko swoim wokalem, ale również teledyskami, które są zjawiskowe! Piosenkarka ma na swoim koncie aż pięć krążków studyjnych i co ciekawe, szykuje się kolejny w jej dorobku. Nowe muzyczne wydawnictwo Ariany Grande, zbliża się coraz to większymi krokami! W sieci krąży już sporo doniesień na jej temat. Prawdopodobnie na nowej płycie piosenkarki, ma znaleźć się współpraca z Doją Cat, a także z Tinashe.

Szósty dorobek w postaci płyty Ariany Grande będzie wyjątkowy! Ponadto artystka do jego tworzenia zaangażowała te same osoby, które pracowały razem z nią przy płycie Thank U, Next. To właśnie na tym krążku znalazł się hit 7 rings. Kiedy możemy spodziewać się premiery szóstej perełki od Ari?

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ariana Grande - nowa płyta

Szósta płyta Ariany Grande jest już prawie skończona! Jednak póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość, bo nie została podana oficjalna data jej premiery. Kilka szczegółów na temat nowej twórczości zagranicznej gwiazdy, wyjawiła jednak jej przyjaciółka Tayla Parx, która pracowała z nią przy Thank U, Next. W najnowszej twórczości Ariany Grande, jej słuchacze będą mogli doświadczyć kolejnej ewolucji, którą przeszła. Szykuje się wspaniały krążek, który z pewnością dostarczy wielu niesamowitych emocji oraz wrażeń niejednej osobie. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Najnowsze