Eurowizja Junior 2020 - oficjalny spot zachwycił internautów. Wystąpiła w nim Viki Gabor!

2020-09-19 22:01 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Do największego wydarzenia muzycznego, jakim bez wątpienia jest Eurowizja Junior 2020, pozostało już niewiele ponad dwa miesiące. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun imprezy, w którym główną rolę gra nie kto inny, jak zeszłoroczna zwyciężczyni Viki Gabor. Internauci są nim zachwyceni! Zobaczcie wideo na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - oficjalny spot promujący imprezę pojawił się w sieci! Największe wydarzenie muzyczne tego roku zbliża się wielkimi krokami. Polska, po raz drugi w historii, zorganizuje Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wszystko dzięki spektakularnemu zwycięstwu Viki Gabor w 2019 rok. Dwunastoletnia wówczas piosenkarka zachwyciła zarówno jurorów, jak i europejską publiczność swoim wykonaniem kawałka Superhero, za którego produkcję odpowiada zdolne trio: Lanberry, Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Niestety, ze względu na pandemią koronawirusa, Eurowizja Junior 2020 nie odbędzie się w takiej formie, jak w zeszłych latach. Trudności nie powstrzymały jednak organizatorów od stworzenia kolejnej edycji tego cieszącego się wielką popularnością wydarzenia. Zasadniczą zmianą jest to, że uczestnicy nie pojawią się w Warszawie, a połączą się drogą online i zaśpiewają ze swoich krajów. W sieci pojawił się już oficjalny spot reklamowy, którego główną bohaterką jest oczywiście Viki Gabor. Jak wyszło? Komentarze internautów mówią same za siebie!

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja Junior 2020 - spot z Viki Gabor

Tegoroczna odsłona Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się już 29 listopada pod hasłem Move The World. Hasło to jest też motywem przewodnim spotu, w którym wystąpiła Viki Gabor. Klip początkowo pojawił się na kanale TVP VOD na YouTubie i zgromadził wiele pozytywnych opinii, jednak został usunięty. Dopiero dzień później, w piątek, wideo ponownie pojawiło się w sieci. Tym razem na Facebooku Eurowizja TVP.

Najnowsze