Znany wokalista nagrał klip z popularną TikTokerką. Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było!

i

Autor: Sccreen z YouTube/Liam Payne Official Znany wokalista nagrał klip z popularną TikTokerką. Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było!

Znany wokalista nagrał klip z popularną TikTokerką. Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było!

2020-12-10 16:21

Ten świąteczny duet jest światowym faworytem! Ich najnowsza piosenka wpadła w ucho niejednemu słuchaczowi na całym świecie i nie ma się co dziwić! To zimowa i świąteczne petarda 2020 roku. Brytyjski wokalista Liam Payne zdecydował nagrać się singiel i klip ze znaną TikTokerką. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami!

Brytyjski wokalista Liam Payne nagrał świąteczny kawałek z gwiazdą TikToka - Dixie D'Amelio. Numer szaleje w sieci i cieszy się sporą popularnością. Teraz doszedł jeszcze teledysk, który również okazał się strzałem w 10-tkę dla wielu słuchaczy. Wspólna piosenka Liama i Dixie nosi tytuł Naughty List. Gwiazdy w popowym singlu, który zaczyna się od dzwonków sań, żartobliwie śpiewają o umieszczeniu ich na liście niegrzecznych przez Świętego Mikołaja. Kawałek Naughty List to druga świąteczna piosenka Liayam'a. Jego pierwszym świątecznym singlem był numer All I Want (For Christmas) z 2019 roku, który ukazał się na debiutanckim albumie artysty LP1.

Gwiazda TikToka Dixie D'Amelio, zadebiutowała nie tylko na TikToku, ale również w branży muzycznej. Swój debiut odniosła latem 2020 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał jej pierwszy solowy singiel Be Happy. Teraz możemy ponownie słuchać jej głosu, a także oglądać w klipie Naughty List.

Liam Payne i Dixie D'Amelio - świąteczna piosenka

Po wydaniu świątecznego singla Naughty List, wokalista Liam ​​Payne i gwiazda TikToka Dixie D'Amelio, zaprezentowali radosny i kolorowy teledysk. Klip mocno spodobał się fanom na całym świecie i w ciągu niecałej doby zgromadził na YouTube ponad 1,3 miliona odsłon! Światełka, świąteczne ozdoby i przyjaciele - taki jest właśnie klip duetu! Koniecznie posłuchajcie muzycznego kawałka Liam'a i Dixie, a także  zobaczcie ich teledysk. To coś naprawdę magicznego!

Wieńce na Boże Narodzenie - super pomysły na świąteczne dekoracje [WIDEO]