Ania Gąsienica-Byrcyn - Magda Ćwiertnia: elektryzująca bitwa w drużynie Edyta Górniak!

Ania Gąsienica-Byrcyn - Magda Ćwiertnia: elektryzująca bitwa w drużynie Edyta Górniak!
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Ania Gąsienica-Byrcyn - Magda Ćwiertnia: elektryzująca bitwa w drużynie Edyta Górniak!

Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich decydując, że w jej drużynie zmierzą się dwie utalentowane wokalistki. Z jednej strony muzycznego ringu Ania Gąsienica-Byrcyn a z drugiej Magda Ćwiertnia. Obie już na etapie przesłuchań w ciemno udowadniały, że mają wyjątkowe głosy. Która z uczestniczek została dalej pod skrzydłami popularnej gwiazdy? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

The Voice of Poland 24.10.2020 - bitwa Ania Gąsienica-Byrcyn - Magda Ćwiertnia, dostarczyła trenerom ogromnych emocji. Największe towarzyszyły oczywiście Edycie Górniak, bo to jej uczestniczki rywalizowały o miejsce w ekipie i awans do nokautów. Z jednej strony Ania Gąsienica-Byrcyn, która oczarowała w przesłuchaniach w ciemno śpiewając kultowy przebój Krystyny Prońko, a z drugiej strony muzycznego ringu Magda Ćwiernia czyli polska Ariana Grande. To właśnie megahit tej gwiazdy, która szykuje się do wydania szóstego studyjnego albumu, zaśpiewała utalentowana uczestniczka The Voice of Poland 11. Kto wygrał bitwę w drużynie Edyty Górniak?

Ania Gąsienica-Byrcyn - Magda Ćwiertnia - The Voice of Poland 2020

Bitwa w drużynie Edyty Górniak, pomiędzy Anią Gąsienicą-Byrcyn a Magdą Ćwiertnią została pokazana w TV w sobotę, 24 października. Właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, jak duży orzech do zgryzienia miała diva polskiej sceny muzycznej. Wiele osób słusznie zauważyło, że artystka zestawiła ze sobą jedne z najlepszych, najbardziej utalentowanych uczestniczek w swojej drużynie. Musiała zrezygnować z jednej z nich. 

Edyta Górniak słuchając, jak uczestniczki wykonały utwór Natural Women, Arethy Franklin, zdecydowała, że do nokautów zabiera ze sobą Annę Gąsienice-Byrcyn. Z bólem serca oddała Magdę Ćwiernią, którą błyskawicznie ukradła Urszula Dudziak!

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]
Najnowsze