Ania Dąbrowska z The Voice Kids mogła reprezentować nas na Eurowizji Junior! Jak wyglądał jej występ w preselekcjach?

2019-02-18 12:51
Ania Dąbrowska
Autor: YouTube/ Ania Ala Dabrowskie

Ania Dąbrowska to wyjątkowa uczestniczka The Voice Kids, która już teraz ma wielu fanów. Niektórzy sądzą, że to ona wygra drugi sezon show. Dziewczyna należy do drużyny Cleo i niejednokrotnie udowodniła, że już jest prawdziwą artystką. Okazuje się, że Ania mogła również reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior! Jaką piosenkę chciała przedstawić? Czy miałaby szansę? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Ania Dąbrowska z The Voice Kids 2 mogła być naszą reprezentantką na Eurowizji Junior w 2016 roku. Były to historyczne eliminacje, podczas których Polska powróciła do konkursu po 12 latach przerwy! Ania rywalizowała z ósemką innych uczestników. Jurorami byli Anna Wykoszni, Margaret i radiowiec Marcin Kusy. Jak poszło Ani podczas eliminacji?

Przeczytaj też: The Voice Kids 2019 - DRUŻYNY. Do kogo trafili uczestnicy 2. edycji?

Ania Dąbrowska - eliminacje do Eurowizji Junior

Ania miała 11 lat, gdy brała udział w eliminacjach do Eurowizji Junior 2016. Energiczna dziewczynka już wtedy miała duże doświadczenie sceniczne. W eliminacjach zaprezentowała autorską piosenkę napisaną specjalnie na konkurs!

Ania Dąbrowska z The Voice Kids 2 - piosenka z Eurowizji

Ania podczas eliminacji zaprezentowała rockową piosenkę 'Fryzurka'. Żartobliwy tekst w połączeniu z mocnym brzmieniem porwał publikę, a sama Margaret podśpiewywała cicho refren! Ania zdradziła również, że marzy o duecie ze znaną już z polskiej sceny muzycznej wokalistką, która również nazywa się Ania Dąbrowska. Niestety dziewczynie nie udało się wygrać eliminacji i kto inny reprezentował nasz kraj. Może w tym roku będzie miała kolejną szansę? Warto pamiętać, że w 2018 roku to Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej edycji show reprezentowała nasz kraj. Piosenki możecie posłuchać poniżej: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze