Angelika "Żelka" Zaworka była gwiazdą Idola. Co dziś robi i jak wygląda?

2022-01-26 11:36
Angelika Zaworka Żelka
Autor: WBF

Angelika "Żelka" Zaworka to piosenkarka, którą z pewnością mogą znać fani programu Idol, który kiedyś można było oglądać na antenie Polsatu. Zaworka była jedną z faworytek ostatniej edycji, a po jej zakończeniu wydała singiel Za Swoje. Dawno nie pojawiała się już publicznie, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co się u niej dzieje.

Idol to program, który wypromował wiele gwiazd - Ania Dąbrowska, Brodka, Szymon Wydra, Krzysztof Zalewski, Ewelina Flinta i innych. W ostatniej edycji jedną z najpopularniejszych uczestniczek była Angelika Zaworka, znana jako Żelka. Wokalistka skradła serca widzów widzów nie tylko talentem, ale i osobowością. Co prawda nie udało jej się dojść do finału, ale stała się jedną z najbardziej pamiętanych uczestniczek show, tym bardziej, że po jego zakończeniu wydawała własne piosenki. Wielokrotnie mogliśmy ją oglądać na telewizyjnych koncertach. Od jakiegoś czasu jest jednak o niej cicho. Postanowiliśmy sprawdzić, co się u niej dzieje.

Ewelina Flinta lata temu była znaną piosenkarką. Jak teraz wygląda i co robi?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Angelika "Żelka" Zaworka - co robi w 2022?

Angelika Zaworka zniknęła z telewizji jakiś czas temu, ale nadal nie można obserwować ją w mediach społecznościowych. Z Instagrama, można wywnioskować, że nadal zajmuje się muzyką i nadal jest pełną energii kobietą. Od udziału w Idolu wiele się nie zmieniła. Jej ostatnie zdjęcie zamieszczamy niżej.

Angelika "Żelka" Zaworka - piosenki

Na swoim koncie Żelka ma dwa utwory studyjne. Największym sukcesem był jej debiutancki singiel pod tytułem Za Swoje, który wydała w dwóch aranżacjach. Druga piosenka artystki nosi tytuł Kamień. Oba utwory można znaleźć na YouTube, iTunes czy Spotify.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze