Alvaro Soler zachęca do tańca w La Libertad. To najlepsza piosenka lata 2019?

2019-08-24 15:37 RW
Alvaro Soler zachęca do tańca w La Libertad. To najlepsza piosenka lata 2019?
Autor: Ben Wolf

Alvaro Soler 10 maja 2019 udostępnił singiel La Libertad, który promuje reedycję albumu Mar De Colores. Na krążku znalazły się jeszcze dwa premierowe utwory. Hiszpański gwiazdor ma na koncie mnóstwo wielkich hitów, jednak czy ten jest najlepszy? Oceńcie wchodząc na ESKA.pl

La Libertad to pełen pozytywnych wibracji utwór, który ustawia kurs na lepszy świat. Chwytliwa melodia, taneczna perkusja oraz charakterystyczny refren "Ay Ay Ay" sprawia, że po usłyszeniu ostatniego singla Alvaro Solera wszyscy z miejsca zechcą ruszyć na parkiet. Artysta w tekście namawia, by właśnie za pomocą tańca zwalczać smutki i "ruszyć razem z wiatrem w kierunku wolności".

Alvaro Soler - piosenka La Libertad

Piosenka La Libertad dla Alvaro Solera jest wyjątkowa: W każdym szczególe zawarłem dużo miłości. Postarałem się, żeby aranżacje były możliwie jak najbardziej organiczne. Słuchanie muzyki powinno przynosić przede wszystkim radość - wyznał hiszpański wokalista. 

Na reedycji Mar De Colores, poza utworami z podstawowej wersji, znalazły się trzy nowe utwory: niezwykle osobisty Taro, taneczny Loca i wspomniana wcześniej La Libertad. 

Najnowsze