Alvaro Soler zagrał koncert w polskim szpitalu. Piękny gest artysty!

2019-05-18 13:57 k.w.
Alvaro Soler
Autor: wbf

Alvaro Soler to ulubieniec polskich słuchaczy! Hiszpańskiego wokalistę znamy przede wszystkim z takich hitów jak Sofia, El Mismo Sol czy też La Cintura. 17 maja, przystojny artysta wystąpił w Polsce. Wokalista zagrał na poznańskiej Sali Ziemi. Dzień później - czyli 18 maja, wystąpi natomiast na warszawskim Torwarze. Zanim jednak rozgrzeje stolicę Polski, zagrał koncert w poznańskim szpitalu.

Alvaro Soler zagrał koncert w polskim szpitalu. Piękny gest artysty! Alvaro Soler to hiszpański piosenkarz, który bardzo szybko stał się międzynarodową gwiazdą muzyki latynoskiej. Okazuje się, że przystojny wokalista oprócz talentu muzycznego, ma również dobre serce. Pomiędzy swoimi koncertami w Poznaniu i Warszawie, odwiedził on jeden ze szpitali w Polsce i zagrał koncert dla dzieci.

Przeczytaj także: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Alvaro Soler - koncert w szpitalu

Artyści to nie tylko popularne gwiazdy, ale również niezwykle wrażliwe osoby. Udowodnił to Alvaro Soler, który pomiędzy swoimi występami w Polsce, odwiedził małych pacjentów oddziału onkologicznego w Poznaniu. Oczywiście była to skrywana tajemnica - o planowanym występie Alvaro, wiedział jedynie personel szpitala oraz ciężko chore dzieci, z oddziału onkologii i hematologii dziecięcej szpitala klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. 

To placówka, którą bardzo często odwiedzają znane osobistości - zarówno aktorzy, sportowcy, jak i piosenkarze. W leczeniu niezwykle ważne jest, aby chociaż raz na jakiś czas, odwrócić uwagę dzieci, od choroby. Jesteśmy pewni, że występ Alvaro Solera dał wiele radości, wszystkim podopiecznym szpitala. Takie gesty doceniamy!

Najnowsze