Alvaro Soler - rozkochał w sobie Polaków, teraz aktywny jest tylko na Insta. Co się dzieje?

Alvaro Soler - rozkochał w sobie Polaków, teraz aktywny jest tylko na Insta. Co się dzieje?
Autor: Ben Wolf / Universal Music Poland Alvaro Soler - rozkochał w sobie Polaków, teraz aktywny jest tylko na Insta. Co się dzieje?

Alvaro Soler w pewnym momencie swojej kariery był najpopularniejszym, zagranicznym artystą granym przez polskie rozgłośnie radiowe. Nic dziwnego, że fani zaczęli się niepokoić brakiem muzycznej aktywności Hiszpana w całym 2020 roku. Co się dzieje u twórcy takich hitów, jak La Cintura, Loca, Sofia, czy Animal? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Alvaro Soler to jeden z ulubionych wykonawców polskich słuchaczy w ostatnich latach. O jego sile i wielkiej popularności niech świadczy fakt, że nawet jak nie nagrywa nowych utworów, każdy z dużą niecierpliwością czeka na jego powrót. Hiszpan zyskał sławę dzięki swoim hitom, ale również za sprawą wyjątkowych i szlachetnych momentami zachowań. To właśnie Alvaro Soler zagrał koncert w polskim szpitalu, czy rozczulił polskich fanów wrzucając do sieci zdjęcia z dzieciństwa. Dał wiele koncertów w naszym kraju rozkochując przy tym tysiące Polek. 

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Alvaro Soler 2021 - co się dzieje z artystą?

Alvaro Soler zniknął z muzycznego świata, ale na szczęście nie całkowicie. Niedawno poinformował, że został jednym z trenerów niemieckiego wydania, dziewiątej odsłony programu The Voice Kids w Niemczech. Emisja programu z udziałem Hiszpana mieszkającego na co dzień w Berlinie już 27 lutego 2021. 

Zobacz: Alvaro Soler o Eurowizji i swoim ideale kobiety [WYWIAD dla ESKA.pl]

Alvaro Soler w 2020 roku nie wypuścił żadnej znaczącej piosenki, ale to nie oznacza, że to już koniec kariery. Artysta spędzał cały 2020 rok na komponowaniu utworów na kolejny album. Dotychczas wydał dwie płyty: Eterno Agosto (2015) i Mar de Colores (2018), które cieszyły się ogromną popularnością. Trzeci album z pewnością również nie zawiedzie fanów. 

Alvaro Soler 2021 - co robi?

Alvaro Soler często dzieli się z fanami informacjami ze swojego życia na Instagramie. Niedawno napisał: - Wczoraj myślałem, że ten dzień jest dobry, dopóki nie wróciłem do domu i nie mogłem wejść do łazienki, ponieważ moja pralka żyła własnym życiem. Będę musiał użyć silniejszych sił, aby dostać się do środka. Pochwalił się też, że na początku 2021 roku remontował mieszkanie. Jeszcze więcej aktualności pojawia się w instagramowym Stories artysty. Często odpowiada tam na zadawane przez fanów pytania.

Alvaro Soler - kim jest?

Kim jest Alvaro Soler? Przystojny, hiszpański wokalista naprawdę nazywa się Alvaro Tauchert Soler, z czego "Tauchert", to nazwisko odziedziczone po ojcu. Soler to natomiast nazwisko jego matki. Uroczy i sympatyczny artysta urodził się w Barcelonie, choć jego tata pochodzi z Niemiec, a matka ma hiszpańsko-belgijskie korzenie. Dzięki temu Soler już w młodym wieku władał kilkoma językami. Był dzieckiem, kiedy nauczył się również gry na pianinie. Jest poliglotą. Mówi po katalońsku, hiszpańsku, niemiecku, francusku, angielsku, włosku i japońsku. Jest w wieloletnim związku z inną piosenkarką Sofią Ellar.

Alvaro Soler - piosenki

Alvaro Soler w pewnym momencie swojej kariery był najpopularniejszym, zagranicznym artystą granym przez polskie rozgłośnie radiowe. Wszystko zaczęło się od hitów El Mismo Sol i Agosto, które pojawiły się w 2015 roku. W 2016 roku sukces osiągnął singiel Sofia, Animal, a także polska wersja hitu Libre z udziałem Moniki Lewczuk. To single pochodzące z debiutanckiej płyty Eterno Agosto. W 2018 roku pojawił się hit La Cintura i ogłoszenie premiery płyty Mar de Colores. Z drugiego wydawnictwa, a dokładniej rozszerzonej wersji, pochodzi jeszcze singiel La Libertad i Loca. 

Najnowsze