Alvaro Soler - zdjęcie z dzieciństwa rozczula fanów!

2019-03-25 11:41 M.C.
Alvaro Soler - zdjęcia z dzieciństwa rozczulają fanów!
Autor: fot./screen/youtube.com/Alvaro Soler Alvaro Soler

Jego muzyka przysporzyła mu fanów na całym świecie. Alvaro Soler to obecnie jeden z najpopularniejszych hiszpańskich piosenkarzy. Każda jego piosenka od razu staje się hitem, a wielbiciele gwiazdora zawsze tłumnie pojawiają się na jego koncertach. Artysta bardzo przywiązuje się do swoich słuchaczy i często dzieli się z nimi zdjęciami. Ostatnio zaskoczył ich fotką ze swojego dzieciństwa. Zobaczycie ją na ESKA.pl

Alvaro Soler - zdjęcie z dzieciństwa muzyka pojawiło się ostatnio na jego Instagramie. Fotka wystarczyła, by fani z całego świata wręcz oszaleli z zachwytu! Zresztą nic dziwnego. Hiszpan jest jednym z najpopularniejszych artystów ze swojego kraju. Sympatię słuchaczy zdobywa nie tylko muzyką, lecz także osobowością, promiennym uśmiechem i oddaniem dla swoich fanów. Miliony osób śledzi jego profile w mediach społecznościowych. Zdjęcie z dzieciństwa naprawdę rozczuliło ich wszystkich.

Przeczytaj też: Rozpoznasz koncert po jednym zdjęciu? Prawdziwy fan poradzi sobie bez problemu! [QUIZ]

Alvaro Soler ma na koncie wiele hitowych piosenek. Utwory takie jak Loca, la Cintura, Libre, czy Sofia zostały też opatrzone hitowymi teledyskami. W szczególności przyciągają one fanki muzyka, które zapewne wzdychają do przystojnego piosenkarza.

Tymczasem na Instagramie Alvaro Solera trafiają nie tylko zdjęcia z planów teledysków. Na swoim profilu gwiazdor zamieszcza także fotki z przeszłości. Ostatnio pojawiło się tam zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii widzimy piosenkarza i jego brata. Obaj mogą mieć najwyżej po kilka lat.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy Birthday Little Bro! VAYA ESTILAZO! 😂🥳 Post udostępniony przez Alvaro Soler (@alvarosolermusic)

Fotka szybko zdobyła tysiące polubień. Nic dziwnego, bo jest naprawdę urocza! A jeśli chcecie zobaczyć jeszcze jedno zdjęcie, które pokazuje Alvaro Solara w dzieciństwie, zerknijcie poniżej.

Najnowsze