Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia BITWA w Voice of Poland 10! [WIDEO]

2019-10-23 16:28 RW
Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia BITWA w Voice of Poland 10! [WIDEO]
Autor: The Voice of Poland Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia BITWA w Voice of Poland 10! [WIDEO]

The Voice of Poland to kopalnia prawdziwych, muzycznych talentów. Dowodem na tę tezę jest Alicja Szamplińska i Daria Reczek. Dwie bardzo utalentowane, ambitne i doskonale śpiewające dziewczyny zwróciły na siebie naszą uwagę. Ciężko jest uwierzyć, że zmierzyły się ze sobą w bitwie, w wyniku której jedna z nich odpadnie z drużyny Tomsona i Barona. Oglądając wideo na ESKA.pl sami możecie ocenić, która z nich lepiej poradziła sobie z hitem Beyonce.

Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia bitwa w Voice of Poland 10 rozgrzeje widzów przed telewizorami, publiczność w studio i trenerów. Wysoką temperaturę najbardziej odczuje duet Tomson i Baron, bo to właśnie pojedynek uczestniczek z ich drużyny. Panowie z grupy Afromental staną przed bardzo trudnym zadaniem wyboru jednej z dziewczyn, która nadal będzie mogła szlifować swój wokalny talent pod ich okiem. Zarówno Alicja, jak i Daria, śpiewają doskonale, są ambitne i z pewnością należy zwrócić na nie uwagę, jednak jedna z nich wyjdzie z tego muzycznego starcia zwycięsko. Druga odpadnie bądź w najlepszym wypadku zostanie skradziona przez innego trenera. Na szczęście zasady kradzieży w Voice of Poland nieco się zmieniły, co gwarantuje ogromne emocje do samego końca. Uczestniczki w kobiecym pojedynku na ringu jubileuszowej edycji muzycznego show swoje umiejętności zaprezentują śpiewając megahit 1+1, z repertuaru Beyonce.   

Zobacz: The Voice of Poland 10 - NOKAUTY. Kto wystąpi? [UCZESTNICY]

Alicja Szemplińska - Daria Reczek: bitwa w Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska i Daria Reczek będą ostatnimi uczestniczkami, które powalczą w bitwach Voice of Poland 10. Oficjalnie zakończą ten etap i będziemy wyczekiwać nokautów. Zanim jednak to, czeka nas decyzja Tomsona i Barona. Kto wygra bitwę w Voice of Poland? Oceńcie sami oglądając występ na ESKA.pl!

Najnowsze