Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia BITWA w Voice of Poland 10! [WIDEO]

i

Autor: The Voice of Poland Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia BITWA w Voice of Poland 10! [WIDEO]

Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia BITWA w Voice of Poland 10! [WIDEO]

2019-10-23 16:28

The Voice of Poland to kopalnia prawdziwych, muzycznych talentów. Dowodem na tę tezę jest Alicja Szamplińska i Daria Reczek. Dwie bardzo utalentowane, ambitne i doskonale śpiewające dziewczyny zwróciły na siebie naszą uwagę. Ciężko jest uwierzyć, że zmierzyły się ze sobą w bitwie, w wyniku której jedna z nich odpadnie z drużyny Tomsona i Barona. Oglądając wideo na ESKA.pl sami możecie ocenić, która z nich lepiej poradziła sobie z hitem Beyonce.

Alicja Szemplińska - Daria Reczek: ostatnia bitwa w Voice of Poland 10 rozgrzeje widzów przed telewizorami, publiczność w studio i trenerów. Wysoką temperaturę najbardziej odczuje duet Tomson i Baron, bo to właśnie pojedynek uczestniczek z ich drużyny. Panowie z grupy Afromental staną przed bardzo trudnym zadaniem wyboru jednej z dziewczyn, która nadal będzie mogła szlifować swój wokalny talent pod ich okiem. Zarówno Alicja, jak i Daria, śpiewają doskonale, są ambitne i z pewnością należy zwrócić na nie uwagę, jednak jedna z nich wyjdzie z tego muzycznego starcia zwycięsko. Druga odpadnie bądź w najlepszym wypadku zostanie skradziona przez innego trenera. Na szczęście zasady kradzieży w Voice of Poland nieco się zmieniły, co gwarantuje ogromne emocje do samego końca. Uczestniczki w kobiecym pojedynku na ringu jubileuszowej edycji muzycznego show swoje umiejętności zaprezentują śpiewając megahit 1+1, z repertuaru Beyonce.   

Zobacz: The Voice of Poland 10 - NOKAUTY. Kto wystąpi? [UCZESTNICY]

Alicja Szemplińska - Daria Reczek: bitwa w Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska i Daria Reczek będą ostatnimi uczestniczkami, które powalczą w bitwach Voice of Poland 10. Oficjalnie zakończą ten etap i będziemy wyczekiwać nokautów. Zanim jednak to, czeka nas decyzja Tomsona i Barona. Kto wygra bitwę w Voice of Poland? Oceńcie sami oglądając występ na ESKA.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE