Natalia Nykiel

i

Autor: Lukasz Klos/REPORTER

Te gwiazdy zrobiły wielką karierę po udziale w The Voice of Poland! [GALERIA]

2019-07-22 11:31

The Voice of Poland to format, który od lat emocjonuje miliony widzów przed telewizorami. Przed nami dziesiąta, jubileuszowa edycja programu. W dotychczasowych dziewięciu sezonach, udział wzięło kilkuset utalentowanych uczestników. Dla wielu z nich, The Voice of Poland okazało się być początkiem artystycznej drogi, którą podążają do dziś. W związku ze zbliżającą się premierą pierwszego odcinka 10. edycji, przygotowaliśmy zestawienie gwiazd, które zrobiły karierę w The Voice. Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl.

The Voice of Poland - 10. edycja muzycznego show zbliża się wielkimi krokami. I tym razem, na pewno nie zabraknie wielu uzdolnionych uczestników, marzących o muzycznej karierze. Format TVP 2 to prawdziwa kuźnia talentów. Prawdopodobnie żadne inne talent show nie wylansowało tylu popularnych dziś wokalistów, co właśnie The Voice of Poland. W związku z niesłabnącą popularnością formatu, producenci postanowili stworzyć również The Voice Kids oraz The Voice Senior. Sprawdźcie w naszej galerii, którzy popularni obecnie artyści zaczynali swoją karierę w programie telewizyjnej Dwójki. Już niebawem dowiemy się, kto dołączy do tego zacnego grona!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE