Alicja Szemplińska wygra The Voice of Poland 10? Uczestniczka zna już smak zwycięstwa!

2019-11-30 20:56
Alicja Szemplińska Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / Waldemar Kompała / TVP Alicja Szemplińska Voice of Poland

Alicja Szemplińska w The Voice of Poland 10 z pewnością namiesza i zwróci na siebie uwagę! Młoda i bardzo utalentowana dziewczyna wie, co to znaczy zwycięstwo w popularnym muzycznym programie. Po czterech latach od zachwycenia jury swoim głosem, wokalistka zaśpiewała na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji VoP. Jak sobie poradziła? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, Instagram. Kim jest Alicja Szemplińska z The Voice of Poland 10? Zastanawiacie się, kim jest młoda dziewczyna, która namieszała w jubileuszowej edycji programu? Od początku pisaliśmy, że warto na nią zwrócić uwagę, ponieważ 19-letnia wokalistka zna już smak zwycięstwa. W 2014 roku wzruszyła samą Edytę Górniak, która zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. 

Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała - Scars to Your Beautiful, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, obrócili się także pozostali muzycy. Alicja na swoich trenerów wybrała Tomsona i Barona z Afromental. W bitwach pokonała Darię Reczek i pozostała w drużynie duetu z Afromental. W Nokautach poszło jej równie dobrze, wobec czego jej talent mogliśmy podziwiać także w odcinkach na żywo. Ten etap również przebrnęła bez problemów. 

Alicja Szemplińska to finalistka The Voice of Poland 10. 

Alicja Szemplińska w Voice of Poland 10 - kim jest?

Alicja Szemplińska wygrała muzyczne show Hit Hit Hurra! w 2014 roku. Po pięciu latach od zwycięstwa, młoda wokalistka zaśpiewała na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland. 

Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką 

- wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku Hit Hit Hurra!, w którym 14-letnia wówczas Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce - Listen i, decyzją widzów, wygrała całe show!

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na szkole i dalszym szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury Hit Hit Hurra!. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze