Alicja Szemplińska w wersji Lego! Płonące show na Eurowizji bawi internautów

Alicja Szemplińska w wersji Lego! Płonące show na Eurowizji bawi internautów
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Alicja Szemplińska w wersji Lego! Płonące show na Eurowizji bawi internautów

Alicja Szemplińska miała dać wielkie show, podczas Eurowizji 2020 w Holandii. W wyniku pandemii koronawirusa całe wydarzenie zostało przeniesione na przyszły rok. Jak miał wyglądać jej występ oczami internauty, który uwielbia Eurowizję a jednocześnie jest wielkim miłośnikiem klocków Lego? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Eurowizja 2020 miała być jednym z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w całej historii.  Niestety, tak jak w przypadku wszystkich imprez masowych, plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Tegoroczna odsłona wydarzenia została odwołana, ale stęsknieni internauci oraz miłośnicy legendarnego konkursu postanowili pogdybać. Pojawiły się na przykład wizualizacje i podejrzenia tego, jak wyglądałby występ poszczególnego artysty. W sieci opublikowano również wersję tegorocznej Eurowizji przy użyciu klocków Lego. Ta rozbawiła komentujących filmik na YouTube. Polskich internautów najbardziej interesuje przedstawienie w formie plastikowych elementów, występu Alicji Szemplińskiej. Zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland miała powalczyć w biało-czerwonych barwach w Rotterdamie śpiewając utwór Empires. Niewykluczone, że gwiazda pojawi się na scenie w Holandii w przyszłym roku. 

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Alicja Szemplińska - występ z klocków Lego

Alexandro Kröger, czyli twórca kanału LEGO: Eurovision, postanowił pokazać, jak według niego wyglądałyby występy uczestników podczas Eurowizji 2020 w Rotterdamie. W trwającym ponad 6 minut materiale wideo, można zobaczyć występy wszystkich, 41. reprezentantów. Alicja Szemplińska pojawia się 4:13 min. Postać z Lego, mająca przypominać Alicję Szemplińską, stoi i śpiewa piosenkę Empires. Za jej plecami wygenerowane są płomienie rozpalające charakter występu. 

Zobaczcie sami:

Eurowizja ma fanów na całym świecie. Każdy z miłośników legendarnego konkursu, w jakiś sposób, chce być częścią eurowizyjnej rodziny, dlatego też coraz więcej osób wpada na pomysł stworzenia np. autorskiego kanału poświęconego Eurowizji. Jeden z najbardziej kreatywnych, to zdecydowanie LEGO: Eurovision. Założony został w 2016 roku i znajdziemy na nim skróty eurowizyjnych występów, stworzone jedynie przy użyciu klocków Lego. Efekty z pewnością pracochłonnego procesu zachwycają internautów! 

Najnowsze