Roksana Węgiel szykuje dwie muzyczne niespodzianki. Kiedy premiera?

2020-07-21 10:19 EK
Roksana Węgiel
Autor: Damian Klamka/East News Roksana Węgiel

Choć jest jeszcze bardzo młoda, to w ciągu ostatnich lat zdążyła zgromadzić już sporo sukcesów. Jej piosenki nuci niejedna osoba w Polsce, a wygrana Eurowizji Junior 2018 przeszła już do pięknej historii. Wszystkich fanów młodej wokalistki zawsze cieszą informacje odnośnie nowości, które mają powstać. Tym razem gwiazda zapowiedziała aż dwie niespodzianki, o których przeczytacie na ESKA.pl.

Roksana Węgiel lubi pozytywnie zaskakiwać! Niedawno zdradziła swoim wielbicielom w mediach społecznościowych, że szykuje dla nich, aż dwie muzyczne niespodzianki. Wielkim zaskoczeniem była również wiadomość odnośnie powrotu wokalistki na scenę. Przerwa w koncertowaniu była związana z pandemią koronawirusa, ale decyzją rządu wydarzenia muzyczne powoli powracają. Młoda gwiazda ma za sobą koncert w Inowrocławiu, a już w najbliższą niedzielę 26 lipca wystąpi podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie. Transmisję koncertu będzie można obejrzeć w Telewizyjnej Dwójce o godzinie 20:40.

Roksana Węgiel idzie ze swoją muzyczną karierą jak burza i zachwyca tak samo, jak kilka lat temu będąc w The Voice Kids. Na początku czerwca po kilkumiesięcznej przerwie od wydawania nowych utworów, artystka powróciła z nowym kawałkiem Nie z tej ziemi, który jest efektem współpracy z grupą Małe TGD. Na YouTube klip osiągnął już ponad 1,4 mln wyświetleń, a słuchacze od razu go pokochali.

Makijaż inspirowany Roksaną Węgiel! Zobacz, jak go wykonać

Roksana Węgiel - nowości muzyczne 2020

Wygrana Roxie w programie The Voice Kids otworzyła jej bramę do wielkiej kariery. Młoda gwiazda za pośrednictwem InstaStories ogłosiła, że niebawem pojawią się jej muzyczne nowości. Najprędzej fani artystki doczekają się nowego singla, który już jest gotowy! Bądźcie cierpliwi. Jest już gotowy. Niestety nie mam pojęcie kiedy będzie premiera, ciężko powiedzieć, jest to niezależne ode mnie w tej chwili, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać - napisała na InstaStory Roksana Węgiel. Co ciekawe, wokalistka zdradziła również, że planuje wydać drugą płytę, ale póki co nie znamy więcej szczegółów na ten temat. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Dajcie znać w sondzie poniżej.

Najnowsze