Alicja Szemplińska zdradza szczegóły singla. Nowa piosenka powtórzy sukces Empires?

2020-07-13 9:21 EK
Alicja Szemplińska
Autor: VIPHOTO/East News

Każdy z nas ma swojego muzycznego ulubieńca i z pewnością śledzi jego kroki w karierze. Niesamowicie cieszy nas fakt, kiedy gwiazda informuje o nadchodzących nowościach. Tym razem to wielbiciele Alicji Szemplińskiej mogli się niesamowicie ucieszyć, ponieważ wokalistka w komentarzach zdradziła jeden szczegół o nowej piosence! Wszystkie szczegóły zdradzamy wam na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska mimo młodego wieku posiada wielki muzyczny talent. Pokazała to wygrywając w 2016 roku program Hit, Hit, Hurra! Kilka lat później widzowie mogli śledzić jej zmagania w talent-show The Voice of Poland, gdzie finalnie zajęła pierwsze miejsce, wygrywając program. Kilka miesięcy później czekała na nią kolejna wygrana. Dziewczyna wzięła udział w preselekcjach Szansy na Sukces. Eurowizja 2020, gdzie swoim wokalem zapewniła sobie miejsce i miano reprezentantki Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Jak wszyscy wiemy, pandemia koronawirusa w naszym kraju i na świecie zmieniła życie niejednej osoby. Finalnie Eurowizja 2020 nie odbyła się, tak jak wyglądało to do tej pory. Widzowie mogli jedynie pocieszyć się telewizyjnym koncertem Światło dla Europy, gdzie w ramach rekompensaty tegoroczni reprezentanci konkursu zaśpiewali eurowizyjne kawałki ze swoich prywatnych domów. 

Alicja Szemplińska na swoim koncie ma dwa single - Prawie My oraz Empires, który pierwszy raz mogliśmy usłyszeć podczas programu Szansa na Sukces. Eurowizja 2020.  

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Nowości muzyczne - Alicja Szemplińska

Gdyby nie pandemia koronawirusa, głos Alicji Szemplińskiej usłyszałaby cała Europa. Jednak wokalistka się nie poddaje i ze swoją karierą idzie wciąż do przodu. Jakiś czas temu artystka wystąpiła podczas Domowego Grania na ESKA.pl, a jej występ zauroczył bez wątpienia wszystkich widzów! Pod nowym zdjęciem na Instagramie Alicji, pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy zachwycają się jej urodą. Wśród nich widoczne jest także pytanie o to, kiedy pojawi się jej nowa piosenka. Wokalistka oczywiście odpowiedziała na komentarz, co ucieszyło jej wielu wielbicieli. Alicja jasno stwierdziła w nim, że nowy numer pojawi się już za chwilkę! Jesteście ciekawi co muzycznego szykuje młoda gwiazda? Czy nowy numer okaże się być jeszcze lepszy, niże Empires

Jeśli kawałek ujrzy światło dzienne od razu was o tym poinformujemy. Na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejny krok Alicji Szemplińskiej.

Najnowsze