Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020? Tomson z Afromental był przeciwny

2020-01-21 16:45
Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020? Tomson i Baron byli przeciwni!
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020? Tomson i Baron byli przeciwni!

Eurowizja 2020 już w maju rozpali serca i umysły wszystkich fanów wydarzenia. W Polsce emocje z tygodnia na tydzień są coraz większe, a wszystko za sprawą preselekcji, które odbywają się w Szansie na Sukces. Chęć reprezentowania Polski na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji wyraziła między innymi Kasia Dereń, Weronika Curyło, Saszan i Stashka. O bilet do Rotterdamu walczy również Alicja Szemplińska, która według chłopaków z zespołu Afromental - niekoniecznie powinna jechać. Dlaczego? Przekonajcie się sami - na ESKA.pl

Eurowizja 2020 jest jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń nadchodzących miesięcy. Organizatorzy wydarzenia, które odbędzie się w Holandii, ujawnili szczegóły dotyczące tego, jak będzie wyglądać scena, a obecnie pracują nad scenariuszem. W Polsce emocje z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień, są coraz większe. 20 i 21 stycznia w studio Telewizji Polskiej odbyły się nagrania trzech odcinków eurowizyjnego wydania Szansy na Sukces. Właśnie za sprawą tego formatu wyłoniony zostanie reprezentant Polski. Wiadomo, że o bilet do Rotterdamu walczą między innymi takie osobistości, jak: Kasia Dereń, Nick Sinckler, Weronika Curyło, Saszan, Stashka, Patryk Skoczyński, czy Damian Kulej. Chęć reprezentowania Polski wyraziła także zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland. Mowa o Alicji Szemplińskiej, która jest zdecydowaną faworytką internautów. To, że ma talent i szansę na międzynarodową karierę udowodniła śpiewając w jubileuszowej edycji show, takie anglojęzyczne hity, jak: Wicked Games, Unconditionally czy Scars To Your Beautiful. Oprócz tego w przeszłości wrzucała na swój kanał YT wykonania hitów innych gwiazd. Śpiewała m.in. Try It On My Own, Whitney Houston oraz Shallow, Lady Gagi i Bradley'a Coopera.

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020 - komentarz

Alicja Szemplińska jest faworytką internautów, jeśli chodzi o polskie preselekcje do Eurowizji. Artystka ma na koncie hit Prawie my, który na YouTube ma ponad 2,5 miliona wyświetleń i całkiem możliwe, że niebawem pojawi się on w anglojęzycznej wersji. Tuż po wygranej wokalistki w jubileuszowej edycji The Voice of Poland, serwis internetowy przeambitni.pl, zapytał chłopaków z Afromental, czy młoda artystka powinna jechać na Eurowizję i tam reprezentować nasz kraj. Do odpowiedzi wyrwał się Tomson, który powiedział: 

W tym momencie nie widzę jej na Eurowizji, muszę usłyszeć piosenkę, bo na Eurowizji się słucha, a nie patrzy. Ludzie lubią kompozycje eurowizyjne, a nie pióra w tyłku, które są na Eurowizji.

Alicja Szemplińska reprezentantką Polski na Eurowizji 2020? Tego dowiemy się oglądając specjalne wydanie Szansy na Sukces. W pierwszych trzech odcinkach finalistów wybrało jury w składzie: Gromee, Cleo i Michał Szpak. Wielki finał na żywo już 23 lutego 2020. Wtedy o tym, kto jedzie na Eurowizję zadecydują widzowie po głosowaniu SMS i Telewizja Polska. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze