Alicja Szemplińska uwodzi okładką nowego singla. To jej nowe oblicze?

2021-10-26 10:11

Głos Alicji Szemplińskiej to prawdziwy miód dla uszu niejednej osoby i nie ma w tym nic dziwnego. Artystka uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych artystek w Polsce. Teraz zaskoczyła wszystkich okładką nowego singla i tym, że jego premiera zbliża się wielkimi krokami. To jej nowe oblicze?

Alicja Szemplińska od momentu wejścia na scenę The Voice of Poland 10, zachwyciła wszystkich widzów przed telewizorami. Z odcinka na odcinek robiło się o niej coraz głośniej, a to wszystko za sprawą jej anielskiej barwy głosu, która nie tylko wzrusza, ale i wprowadza w stan głębokiego wyciszenia. Nie mogło być inaczej, artystka doszła do ścisłego finału i wygrała cały program. Później dowiedziało się o niej jeszcze więcej osób, a to wszystko za sprawą tytułu reprezentantki Polski na Eurowizji 2020, który otrzymała. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie nie odbył się, a Alicja nie mogła walczyć o wygraną ze swoim kawałkiem Empires. Mimo to wokalistka nie poddała się i ciągle dąży po swoje marzenia. Dookoła niej gromadzi się spora rzesza fanów, a to wszystko przez jej wspaniały talent muzyczny i olśniewający wygląd. Teraz piosenkarka zachwyciła wszystkich nową okładką singla. To jej nowe oblicze?

Alicja Szemplińska: Miała wystąpić na odwołanej Eurowizji. Czy sytuacja ją załamała? Na co wykorzystała wolny czas?

Alicja Szemplińska zachwyca okładką nowego singla

Nie tylko głos Alicji Szemplińskiej zachwyca jej fanów, ale także uroda. Wielokrotnie zasypywali ją komplementami, a nawet mówili żeby wzięła udział w konkursie na Miss Polski, gdyż z pewnością by go wygrała. Teraz jednak Alicja zachwyciła ich ponownie, jednak tym razem pokazując się w nowym wydaniu. Mowa o okładce najnowszego singla, który nosi tytuł Ej, stop i dosłownie uwodzi! Gwiazda lśni na czerwonym tle w czerwonym stroju i eksponuje swoje wdzięki. Premiera numeru Ej, stop zbliża się wielkimi krokami, ponieważ odbędzie się już w czwartek 28 października, a fani czują że będzie to petarda! Podoba Wam się okładka nowego singla Alicji? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze