Alicja Szemplińska szykuje nowy teledysk? Wokalistka pokazała oszałamiające kadry

2020-09-22 10:17 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Kiedy tylko Alicja Szemplińska zaczyna śpiewać lub wydaje swoje nowe piosenki, jej fani od razu czują euforię! Niedawno wokalistka czarowała klipem Gdzieś i swoim wokalem na scenie w Opolu. Teraz w swoich mediach społecznościowych opublikowała zjawiskowe kadry, którymi zachwycają się wszyscy! Szykuje się nowy teledysk?

Alicja Szemplińska znowu zachwyca! Tym razem wcale nie chodzi o muzykę, lecz o fantastyczne kadry, które pojawiły się w jej mediach społecznościowych. Za każdym razem kiedy zwyciężczyni The Voice of Poland 10 wychodzi na scenę lub wypuszcza nowy kawałek, jej fani przeżywają niesamowitą euforię! Ostatniego dnia lipca 2020 roku, światło dzienne ujrzała jej najnowsza piosenka Gdzieś. Kawałek któremu towarzyszy również klip oczarował słuchaczy. Przekaz, a także melodia idealnie łączą się w parę i zachwycają niejedną osobę w Polsce. Pod teledyskiem do singla Gdzieś wylała się lawina pozytywnych komentarzy. Większość osób dziękuje Alicji za muzyczną nowość, która mocno trafiła w ich serca.

Od momentu wygrania 10. edycji The Voice of Poland, Alicja Szemplińska się nie zatrzymuje. Wydała kilka piosenek, którym towarzyszą teledyski, miała reprezentować nas na Konkursie Eurowizji 2020, a także wystąpiła na kilku scenach. Jej występy zabierają dech w piersiach, a teraz dzieje się podobnie ze zdjęciami, które wokalistka umieściła na swoim Instagrmie. Czy te kadry zwiastują nowy teledysk? Zobaczcie je poniżej.

Alicja Szemplińska miała być światową gwiazdą. Anglicy chcieli nam ją ukraść [Gwiazdy bez Maski]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Szemplińska zachwyca zdjęciami

Nowe zdjęcia na Instagramie Alicji Szemplińskiej zachwycają internautów! Artystka podzieliła się ze swoimi fanami sensualnymi kadrami z najnowszej sesji. Pod fotografiami od razu zaczęło gromadzić się sporo serduszek, a także wiele pozytywnych komentarzy. Niektórzy zaczęli pytać nawet czy sesja ma coś wspólnego z najnowszą twórczością Alicji, jednak póki co muzyczna gwiazda nie odniosła się do tych komentarzy. Pozostaje nam tylko czekać i podziwiać kadry z najnowszej sesji, w której uczestniczyła Alicja Szemplińska. 

Najnowsze