The Voice Kids 4 - Dawid Kwiatkowski integruje się ze swoją drużyną! Tak wygląda ich współpraca

2020-09-21 16:08 Ewelina Kulasza
Dawid Kwiatkowski
Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Czwarta edycja muzycznego programu The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka miesięcy, widzowie będą mogli śledzić zmagania młodych talentów. Każda edycja show pokazuje, że w naszym kraju nie brakuje uzdolnionych muzycznie osób. Jeden z trenerów - Dawid Kwiatkowski zdradził, jak wygląda integracja z jego drużyną. Tak wygląda ich współpraca!

The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami. Nowa edycja muzycznego programu zadebiutuje już niedługo, bo zimą 2021 roku. Format od początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, gdyż z odcinka na odcinek oglądalność wzrasta. Nic dziwnego, to jedno z najbardziej rozśpiewanych i emocjonujących show w polskiej telewizji! Młode talenty, które pojawiają się na scenie nie tylko szokują swoim wokalnym talentem, ale również czarują osobowością, która w ich przypadku przepełniona jest słodkością. Po zakończeniu The Voice Kids wielu uczestników nie zwalnia tempa i realizuje swoje marzenia związane z branżą muzyczną.

Dawid Kwiatkowski jest jednym z trenerów, który pojawi się w najnowszej edycji The Voice Kids. To on co jakiś czas za pośrednictwem swojego Instagrama, zdradza swoim obserwatorom szczegóły na temat produkcji. Jak się okazuje, w najnowszej edycji programu szykuje się sporo zmian, które głównie są związane z zasadami bezpieczeństwa. Teraz trener wyjawił swoim wielbicielom kolejny sekret na temat The Voice Kids 4. O co dokładnie chodzi?

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

The Voice Kids 4 - drużyna Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski niedawno był w Amsterdamie lecz wrócił do Polski, aby spędzić czas ze swoją ukochaną i najnowszą drużyną z The Voice Kids 4. Skład drużyny jest już znany, lecz trzymany w tajemnicy. Imiona i nazwiska uczestników poznamy dopiero zimą 2021 roku. Dawid Kwiatkowski zdradził jednak swoim obserwatorom, że szykuje się wspaniały dzień, podczas którego będzie mógł spędzić czas ze swoją drużyną z 4. edycji show. Podczas ich integracji będzie dużo TikToka, śmiechu, zabaw i nie tylko! Dodatkowo w tym czasie uczestnicy mają przygotowywać się powoli do bitew, a także będą razem analizować występy z przesłuchań w ciemno, które już są za nimi. Szykuje się magiczny czas! Kto wystąpi w The Voice Kids 4 i znajdzie się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego? Na takie informacje musimy jeszcze trochę poczekać, ale jedno jest pewne - to będą młode, ale wielkie talenty!

Najnowsze