Alicja Szemplińska oczarowała widzów na scenie. Takim występem wygrałaby Eurowizję?

2020-09-07 14:53 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska po raz kolejny pokazała jak wielki ma talent! Kiedy wyszła na scenę podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oczarowała od razu wielu widzów przed telewizorami i nie tylko! Czy takim występem wygrałaby Eurowizję, która niestety nie odbyła się z powodu pandemii? Będziecie zachwyceni, jak ją usłyszycie!

Alicja Szemplińska oczarowała wielu słuchaczy już nie raz! Jej barwa głosu, a także piosenki, które śpiewa są dla wielu osób miodem na ich serce. Przypomnijmy, że Alicja wygrała 10. edycję programu The Voice of Poland, a także nazywana jest przez wiele osób objawieniem 2020 roku. Alicja Szemplińska przeszła także eliminacje w Szansie na Sukces Eurowizja 2020, co zagwarantowało jej miano reprezentantki Polski podczas wielkiego konkursu. Niestety ze względu na wybuch pandemii, Eurowizja w tym roku nie odbyła się, a Alicja zaśpiewała tylko podczas specjalnego koncertu na pocieszenie - Światło dla Europy, który odbył się dokładnie 16 maja 2020 roku. Mimo przeciwności losu, wokalistka wciąż idzie do przodu po swoje marzenia. Niedawno nie tylko wydała nową piosenkę zatytułowaną Gdzieś, ale również pojawiła się w Opolu podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Widzowie jej występ mogli oglądać podczas koncertu Od Opola Do Opola, a także mogli oddać na nią głos w specjalnym plebiscycie. 

Alicja Szemplińska - tym występem wygrałaby Eurowizję?

W specjalnym plebiscycie Od Opola Do Opola rywalizowało ze sobą wiele gwiazd oraz ich niesamowite piosenki. Na liście znalazła się oczywiście Alicja Szemplińska z utworem Prawie My. Artystka ze swoją piosenką debiutowała w programie The Voice of Poland, a obecnie numer wyświetlony został ponad 5,5 mln razy na samej platformie YouTube. Mimo iż piosenkarka nie zgarnęła nagrody głównej w Opolu, to ma się czym pochwalić. Jej występ oczarował wielu widzów przed telewizorami i nie tylko. Internauci cały czas są pod wrażeniem tego, jak niesamowicie zaśpiewała, ale również jak zagrała na fortepianie.

- Wspaniale, występ najwyższej klasy. Wstęp na fortepianie cudowny. "Prawie my" w nowej kapitalnej aranżacji, ubogacona Twymi niezwykłymi perełkami wokalnymi jest rewelacyjna. Miałem wrażenie jakbyś śpiewała na scenie MSG w NYC

- Cudna!!! Piękny występ!!! I wiadomo wyglądasz #HOT 

- Aluś to było coś cudownego wzruszyłam się że to moja idolka spełniła swoje marzenie! Love you

Pozytywnych komentarzy pod występem Alicji oraz na jej Instagramie nie ma końca! Jeśli nie widzieliście debiutu artystki na scenie w Opolu, obejrzyjcie go koniecznie poniżej. Takim występem Alicja Szemplińska wygrałaby tegoroczną Eurowizję?

Alicja Szemplińska miała być światową gwiazdą. Anglicy chcieli nam ją ukraść [Gwiazdy bez Maski]
Najnowsze