Alicja Szemplińska oczarowała widzów. Jej występ wywołuje ciarki na całym ciele!

2020-09-14 12:23
Alicja Szemplińska
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Jej głos i piosenki to miód na serca wielu Polaków. Alicja Szemplińska mimo wygranej w The Voice Of Poland nie osiadła na laurach, tylko cały czas idzie do przodu jak burza. Niedawno widzowie ponownie mogli zobaczyć ją na scenie i posłuchać jak wykonuje klasyczny, polski hit Zdzisławy Sośnickiej - Aleja Gwiazd. Jej występ wywołuje ciarki na całym ciele!

Gdy tylko Alicja Szemplińska pojawia się na scenie, od razu wywołuje wśród widzów wiele emocji. Te towarzyszą im nie tylko ze względu na głos młodej wokalistki, ale również dlatego, że w piosenkach artystki znajdują się głębokie i życiowe przekazy. Alicja na swój sukces ciężko zapracowała. Najpierw wygrała dziesiątą edycję muzycznego programu The Voice of Poland, a następnie została wybrana aby reprezentować nasz kraj na Eurowizji 2020. Mimo iż, Konkurs Piosenki Eurowizyjnej nie odbył się w tym roku ze względu na pandemię i bezpieczeństwo uczestników, to Alicja Szemplińska zaśpiewała ze swojego domu podczas koncertu na pocieszenie - Światło Dla Europy.

Wielkim sukcesem w karierze Alicji Szemplińskiej są również jej piosenki, które cieszą się nie tylko sporą popularnością ale również pozytywnym odbiorem. Najpierw zachwycił eurowizyjny utwór Empires, później przyszła kolej na Prawie My, a niedawno światło dzienne ujrzał kawałek Alicji zatytułowany Gdzieś. Teraz młoda wokalistka zachwyciła pojawiając się na scenie znanego programu telewizyjnego. To właśnie tam mogliśmy usłyszeć ją w legendarnym hicie, który zna każdy!

Alicja Szemplińska miała być światową gwiazdą. Anglicy chcieli nam ją ukraść [Gwiazdy bez Maski]

Alicja Szemplińska - Aleja Gwiazd

Niedawno Alicja Szemplińska zachwyciła widzów pojawiając się na scenie w Opolu podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Tym razem widzowie mogli ją podziwiać w niedzielę 13 września w telewizyjnym programie Jaka to melodia?. Odcinek show miał cel charytatywny, a z muzycznym quizem zmierzyli się znani sportowcy - Otylia Jędrzejczak, Tomasz Majewski oraz Mateusz Ligocki. Na scenie gościnnie pojawiła się Halina Mlynkowa, a także Alicja Szemplińska. Występy artystek były wspaniałe! Alicja Szemplińska oczarowała widzów wykonując legendarny utwór Zdzisławy Sośnickiej - Aleja gwiazd. Tuż po emisji odcinka fani Alicji zaczęli udostępniać na InstaStories jej występ dołączając do nich niesamowite komplementy. Jeśli przegapiliście występ Alicji Szemplińskiej w programie Jaka to melodia? możecie obejrzeć go online.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze