Alicja Szemplińska i Viki Gabor to najpopularniejsze wokalistki w sieci! [RANKING]

2019-12-11 12:08 RW
Alicja Szemplińska i Viki Gabor to najczęściej wyszukiwane wokalistki w sieci! [RANKING]
Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EAST NEWS (Alicja Szemplińska) // Mieczyslaw Wlodarski/REPORTER/ EAST NEWS (Viki Gabor) Alicja Szemplińska i Viki Gabor to najczęściej wyszukiwane wokalistki w sieci! [RANKING]

Alicja Szemplińska i Viki Gabor, czyli gwiazdy programu The Voice, to dwie najpopularniejsze polskie wokalistki w sieci. Wskazuje na to podsumowanie, za które odpowiada największa wyszukiwarka na świecie, Google. O zainteresowaniu artystkami w internecie - piszemy na ESKA.pl!

Alicja Szemplińska to najpopularniejsza wokalistka w internecie w 2019 roku. Nazwisko 19-latki wyszukiwało się ze względu na jej udział w The Voice of Poland. Największy wzrost wyszukiwań imienia i nazwiska: Alicja Szemplińska, nastąpił między 1 a 7 grudnia, gdy już wszyscy dowiedzieli się, kto wygrał muzyczne talent-show. Tym bardziej, że wokalistka wydała swój debiutancki singiel Prawie my, który na YouTube ma już ponad milion wyświetleń. 11 grudnia Google, czyli najpopularniejsza wyszukiwarka, podsumowała ostatnie 12. miejscy. Jak wynika z tego podsumowania, Alicja Szemplińska cieszyła się większym zainteresowaniem polskich internautów, niż Viki Gabor, która była wyszukiwana przed i po drugim z rzędu zwycięstwie Polski na Eurowizji Junior. Wykonawczyni megahitu Superhero największym wzrostem wyszukiwań w Google cieszyła się między 24 a 30 listopada.

Google 2019 - Alicja Szemplińska i Viki Gabor

Najpopularniejsze hasła Google 2019 zostały ujawnione. W obszernym podsumowaniu przedstawiono wyniki list tematycznych, które pokazują hasła najszybciej zyskujące na popularności w mijającym roku, w takich kategoriach jak m.in. Wydarzenia, Filmy, Seriale, a także pytania, które Polacy wpisywali w wyszukiwarkę Google, by uzyskać pomoc. W zestawieniu pojawiła się również kategoria "Ludzie", w której znalazła się Alicja Szemplińska i Viki Gabor.

Alicja Szemplińska w podsumowaniu Google 2019 znalazła się na miejscu 5. Wyprzedzają ją hasła: Agnieszka Woźniak-Starak, Olga Tokarczuk, Paweł Adamowicz i Piotr Woźniak-Starak. Natomiast 12-letnia Viki Gabor znajduje się 7. miejscu. 

Internauci mogą być zaskoczeni takim obrotem sprawy, że Viki Gabor, która z ogromnym sukcesem reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior zajmuje niższą pozycję niż Alicja Szemplińska. Google wytłumaczyło dlatego, w jaki sposób stworzyło podsumowanie roku. Listy tworzymy na podstawie wyszukiwanych haseł, które w tym roku zanotowały największy wzrost popularności w porównaniu do poprzedniego.

Najnowsze