Alicja Szemplińska

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER/EastNews

Alicja Szemplińska ma głos jak anioł! Nowe nagranie wywołuje ciarki

2021-08-22 12:36

Alicja Szemplińska nie stoi w miejscu, lecz idzie do przodu spełniając swoje marzenia. Co chwile zaskakuje również swoich fanów w social mediach i teraz zrobiła to ponownie. Będziecie w szoku! Jej głos wywołuje ciarki i wprawia w osłupienie. Nic dziwnego, w końcu to ona okazała się być najlepszą wokalistką w dziesiątej edycji muzycznego show The Voice of Poland.

Alicja Szemplińska ma głos jak anioł? Tak właśnie uważają internauci za każdym razem, gdy słyszą jak śpiewa. Nic dziwnego. To właśnie ona okazała się najlepszym głosem dziesiątej edycji programu The Voice of Poland. Kiedy tylko Alicja pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno, zawrzało nie tylko wśród trenerów, ale także wśród widzów przed telewizorami. Oczywiście wszystko w pozytywnym znaczeniu i nie mogło być inaczej. Pod skrzydłami Tomsona i Barona, wokalistka o niebanalnej barwie głosu doszła do finału wygrywając całe show. Później jej przygoda w branży muzycznej zaczęła się na dobre. Alicja stała się reprezentantką Polski na Eurowizji 2020 i choć konkurs się nie odbył, naszą piękną Polkę poznała cała Europa! Potem były przygotowania do matury, ale również tworzenie nowych piosenek. Teraz natomiast piosenkarka cieszy się wakacjami i... nie zapomina o swoich fanach!

Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję 2021?! Wymowny komentarz artystki [WYWIAD]

Alicja Szemplińska - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Alicja Szemplińska ma urodziny?

Alicja Szemplińska ma głos jak anioł

Alicja Szemplińska zachwyca swoim głosem, ale także urodą. Ostatnio przeszła metamorfozę, która zaskoczyła internautów do tego stopnia, że zaczęli porównywać ją do amerykańskiej gwiazdy. Tym razem wokalistka postawiła na długie warkoczyki, które podczas tegorocznego lata stały się bardzo modne i jak widać do jej urody pasują wręcz idealnie! Alicja od momentu metamorfozy zaczęła częściej pokazywać się między innymi na TikToku i to właśnie tam w ostatnim czasie opublikowała wideo, które zachwyciło odbiorców.

- Rozpływam się przy Twojej barwie ❤ po prostu w o w

- Wyglądasz jak młoda Alicia Keys ?

- Nasz skarb narodowy ?☺️

- Mogłabym słuchać godzinami ?

Poniżej możecie nie tylko zobaczyć Alicję w nowym wydaniu, ale także posłuchać jak zjawiskowo śpiewa. Internauci słysząc jej głos, dziwią się że nie pojechała na Eurowizję 2021, bo wtedy z pewnością Polska by wygrała.