Alicja Szemplińska i przedpremierowy tekst piosenki Gdzieś. Reakcje fanów są bezcenne!

2020-07-30 11:31 Ewelina Kulasza
 Alicja Szemplińska i przedpremierowy tekst piosenki Gdzieś. Reakcje fanów są bezcenne!
Autor: TRICOLORS/East News Alicja Szemplińska i przedpremierowy tekst piosenki Gdzieś. Reakcje fanów są bezcenne!

Fani Alicji Szemplińskiej w końcu doczekali się niespodzianki od swojej ulubionej gwiazdy. Jest nią piosenka Gdzieś, a dokładniej jej przedpremierowy tekst, który pojawił się niedawno na ESKA.pl. Wielbiciele artystki nie kryją wzruszenia i zachwytu słowami, które znalazły się w nowej twórczości. Ich reakcje poznacie poniżej.

Alicja Szemplińska to objawienie muzyczne ostatnich kilku miesięcy. Młoda artystka nie tylko wygrała 10. edycję The Voice of Poland, ale również przeszła eliminacje w Szansie na Sukces. Eurowizja 2020. Wokalistka miała reprezentować nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, jednak z powodu pandemii koronawirusa mogliśmy ją oglądać w telewizyjnym koncercie Europe Shine a Light - Światło dla Europy. Wydarzenie emitowane w telewizji to rekompensata dla wszystkich fanów Konkursu Eurowizji. Alicja Szemplińska ma na swoim koncie dwie piosenki Prawie My oraz Empires. Wielkimi krokami nadchodzi kolejna nowość od artystki, której tekst możecie znaleźć przedpremierowo tylko na ESKA.pl.

Najnowsza piosenka Alicji Szemplińskiej zatytułowana Gdzieś, swoją premierę będzie miała w piątek 31 lipca 2020 roku. Oczywiście premierze singla będzie towarzyszyć przejmujący, jak i wzruszający teledysk, który udowadnia, że warto spełniać marzenia i dążyć do swoich planów. Jak na życiowy oraz bardzo mądry tekst najnowszej piosenki Alicji Szemplińskiej zareagowali jej fani? Będziecie zaskoczeni!

Zobacz: Alicja Szemplińska porusza ważny temat. TEKST piosenki Gdzieś - TYLKO na ESKA.pl!

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Alicja Szemplińska - Gdzieś [reakcje fanów]

Przedpremierowo tylko na ESKA.pl opublikowaliśmy specjalnie dla naszych czytelników i wszystkich fanów Alicji Szemplińskiej tekst najnowszej piosenki Gdzieś. Kiedy tylko młoda gwiazda pochwaliła się tą informacją na swoim InstaStories, dodała również zdanie o tym, że jest ciekawa interpretacji swoich obserwatorów. Na reakcje jej wielbicieli nie trzeba było wcale długo czekać. Fani od razu zaczęli bardzo pozytywnie reagować na numer Gdzieś. Tekst wzbudził niesamowite emocje u niejednej osoby! Sami zobaczcie, jak fani Alicji zinterpretowali i zareagowali na słowa najnowszej piosenki Gdzieś:

Tekst tej piosenki jest taki piękny omg! Moja dusza cieszy się dostając taką dawkę sztuki. Do premiery będę umieć cały na pamięć.

Ogólnie jeśli miałabym oceniać to niestety nie mam emotki nieskończoności /10. Tekst jest niesamowity. Opowiada o spełnianiu marzeń, życiu chwilą, nie przejmowaniem się opinią innych. Po prostu iść w swoją stronę i robić to, co się chce. Każdy ma swoje miejsce na tej ziemi! Czasami po prostu trzeba go odnaleźć. Czytając go już się wzruszyłem. Świetna robota, bardzo do mnie trafia i wspomina o jednych z najważniejszych rzeczy dla mnie.

Przy tym tekście totalnie się wzruszyłam. Trzeba biec zawsze do przodu ... potem będziemy tylko mówić "a mogłam zrobić to i tamto". Zycie mamy jedno, co ma być to będzie. Nie spróbujemy to się nie dowiemy.

Najnowsze