Alicja Szemplińska - co o niej wiesz? Komplet punktów zdobędą tylko wierni fani!

2021-07-08 12:30
Alicja Szemplińska
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Alicja Szemplińska to polska piosenkarka, która zachwyca nie tylko swoim głosem, ale także urodą. Od momentu pojawienia się w The Voice of Poland, idzie przez branżę muzyczną niczym burza i ani na chwilę się nie zatrzymuje. Co ciekawe, zdążyła zgromadzić już obok siebie sporo fanów, jednak czy oni wiedzą o niej wszystko? Zmierzcie się z naszym quizem poniżej i sprawdźcie swoją wiedzę!

Alicja Szemplińska - quiz. Co o niej wiesz? Alicja Szemplińska to dziewczyna o zachwycającym głosie, ale także egzotycznej urodzie. Odkąd pojawiła się w The Voice of Poland, zachwyca słuchaczy, a jej piosenki są ukojeniem dla duszy. Podczas Przesłuchań w Ciemno do muzycznego show, Alicja zaśpiewała numer Scars To Your Beautiful i odwróciła wszystkie, cztery fotele. Dziewczyna zdecydowała się kontynuować dalej przygodę pod skrzydłami Tomsona i Barona, a jej wokal był na tyle zachwycający, że dotarła do finału. Nie mogło być inaczej. To właśnie Alicja Szemplińska został zwyciężczynią 10. edycji The Voice of Poland. Potem wygrała eurowizyjny odcinek Szansy na Sukces, dzięki czemu stała się reprezentantką Polski na Eurowizji 2020 z piosenką Empires. Choć Konkurs się nie odbył, to zdobyty tytuł był dla Alicji ogromnym wyróżnieniem. Czy wiecie o młodej piosenkarce dosłownie wszystko? Zmierzcie się koniecznie z naszym quizem i poznajcie swoją idolkę jeszcze bliżej, odpowiadając na przeróżne pytania. Powodzenia!

Alicja Szemplińska o Eurowizji, nowościach i przygotowaniach do matury! [WYWIAD]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze