Alicja Marta Kowalska - kim jest mega zdolna Polka? Jej talent docenili na świecie!

2022-08-18 16:41
Alicja Marta Kowalska
Autor: Youtube.com/Indonesia's Got Talent; screen z filmu "Super Cute! Bali Circus Academy Berhasil Tampil Adorable! - Indonesia's Got Talent 2022" Alicja Marta Kowalska - kim jest?

Alicja Marta Kowalska to Polka, której talent doceniono w odległym kraju. Dziewczynka jest akrobatką i od jakiegoś czasu mieszka w Indonezji. Tam zaczęła występować w grupie Bali Circus Academy. Zespół wziął ostatnio udział w lokalnej wersji programu Mam talent i odniósł wielki sukces. Co więcej wiadomo na temat młodej Polki?

Alicja Marta Kowalska to Polka, która przyniosła dumę naszym rodakom dzięki swojemu udziałowi w indonezyjskiej edycji programu Mam talent. Jako jedna z członkiń ugrupowania Bali Circus Academy zaprezentowała pokaz akrobatyczny i zachwyciła jurorów. Występ zespołu tak bardzo spodobał się ekspertom, że został nagrodzony złotym przyciskiem, który zapewnia automatyczny awans do półfinału. Przypominamy, że zaledwie dwa miesiące wcześniej podobna sytuacja miała miejsce w amerykańskim Mam talent, gdzie złoty przycisk dostała Sara James. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Alicja zdradziła w programie, że ma 12 lat. Z jej mediów społecznościowych można się też dowiedzieć, że mieszka na Bali od 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Avery Dixon pokona Sarę James w Mam Talent? Jurorom opadły szczęki!

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Alicja Marta Kowalska - kim jest?

Alicja Marta Kowalska uczy się akrobatyki już od lat. Rozwijać w tej dziedzinie zaczęła się po przeprowadzce do Indonezji, gdzie trafiła na treningi prowadzone przez najlepszych nauczycieli. Nagrania z ćwiczeń można zobaczyć na jej TikToku o nazwie @circus.w.alicja.

Alicja Marta Kowalska - social media

  • Instagram: @alicja.marta.kowalska
  • TikTok prywatny: @alicja.marta.kowalska

Nagranie z występu w indonezyjskim Mam talent można zobaczyć poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze