Sara James

i

Autor: YouTube/America's Got Talent Sara James w America's Got Talent

Cały świat zachwycony Sarą James! To ona wygra amerykańskie Mam Talent?

2022-06-15 11:24

Sara James pokazała, na co ją stać. Nastoletnia wokalistka zachwyciła publiczność na całym świecie, wykonując utwór Lovely z repertaru Billie Eilish i Khalida w amerykańskim Mam Talent. Zwyciężczyni The Voice Kids otrzymała nawet złoty bilet od samego Simona Cowella! Gratulacje popłynęły ze wszystkich stron. Zagraniczni internauci są oczarowani Polką!

Na występ Sary James w amerykańskim Mam Talent z niecierpliwością czekali wszyscy jej fani. 14 czerwca stacja NBC wyemitowała w końcu odcinek z polską wokalistką, która, jak można się było spodziewać, oczarowała zarówno jurorów, jak i obecną w studiu telewizyjnym publiczność. Sara pojawiła się na castingu do 17. edycji kultowego talent show w Los Angeles i wykonała na żywo emocjonalną balladę z repertuaru Billie Eilish i Khalida. Mowa oczywiście o wielkim hicie Lovely. Występ z utworem zachwycił oceniających zmagania uczestników jurorów. Szczególnie mocno oczarowany był Simon Cowell. Popularny producent wyznał, że widzi w Sarze materiał na międzynarodową gwiazdę i wcisnął złoty przycisk, doprowadzając wokalistkę oraz jej mamę do łez. Podobnego zdania, co Simon, są internauci z całego świata. Występ Sary James w America's Got Talent wygenerował milion odsłon w zaledwie kilka godzin od publikacji, a zamieszczone pod nim komentarze mówią same za siebie.

Sara James rozniosła scenę w AGT. Simon Cowell wcisnął ZŁOTY przycisk!

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?

Sara James zachwyciła zagranicznych internautów 

Występ Sary w AGT jest szeroko komentowany przez internautów z całego świata. O sukcesie nastolatki napisały już najważniejsze serwisy na świecie, a fani Mam Talent nie mają wątpliwości, że artystka ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Bądźmy szczerzy. Ma dopiero 13 lat, a już wygląda jak supergwiazda!

Dobry ruch, Simon. Bardzo zasłużony złoty przycisk. Ta młoda dama ma aurę gwiazdy, cały pakiet!

Nie wiem jak to możliwe, bo nie jest stąd, ale ma wyjątkową osobowość, jest taką american sweetheart. Myślę, że jest supergwiazdą w muzyce, modelingu i aktorstwie. Jest bardzo młoda, ale mimo tego niezwykle wyjątkowa! - piszą.

Nie sposób się nie zgodzić. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!