Marzenie Marcina Maciejczaka zaskoczy wszystkich fanów. Będziecie skakać z radości!

2020-09-10 14:35 Ewelina Kulasza
 Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News Marcin Maciejczak

Nie tylko wygrał The Voice Kids 3, ale również nagrał kilka hitowych kawałków. Jego głos jest uwielbiany przez polskich słuchaczy, a piosenki potrafią trafić w serce niejednej osoby. Marcin Maciejczak krok po kroku idzie do przodu ze swoją muzyczną karierą. Marzeń ma wiele i co ciekawe, kolejne znowu się spełnia! Co to będzie? Będziecie skakać z radości!

Marzenie Marcina Maciejczaka zaskoczy wszystkich fanów - będziecie skakać z radości! Młody wokalista, o którym stało się głośno tuż po finale The Voice Kids 3, ma wielki talent! Nie tylko wygrał trzecią edycję muzycznego programu dla dzieci, ale również zyskał grono wiernych fanów. W talent-show mierzył się z wieloma piosenkami Ariany Grande, Lady Gagi, Lady Pank a także Conchity Wurst. Nastolatek krok po kroku idzie ze swoją karierą jak burza. Nagrał piosenki, które ujrzały światło dzienne razem z oficjalnymi teledyskami. Są to kawałki: Jak Gdyby Nic, Deszcz i Bez, a także najnowszy Jeśli Powiem. Jego najświeższa twórczość pochodzi z filmu Tarapaty 2, który pojawi się w kinach już 25 września 2020 roku.

Marzeniem każdego wokalisty jest przede wszystkim tworzenie hitowych kawałków, a także wydanie płyt, które zostaną dobrze odebrane. Pierwsza piosenka Marcina Maciejczaka Jak Gdyby Nic, wygenerowała ponad 9 milionów odsłon na samej platformie YouTube. Czy niespodzianka Marcina pobije ten rekord już wkrótce? 

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak - nowa piosenka

Nowa piosenka Marcina Maciejczaka nadchodzi wielkimi krokami! Już w środę 16 września będzie miała miejsce premiera kolejnego singla młodego zwycięzcy The Voice Kids 3! Kawałek nosi nazwę Marzenie, więc jak można się domyślać będzie bardzo życiowy. Marcin pochwalił się również wspaniałą informacją na Instagramie, a fani oszaleli z zachwytu! Szykuje się nowy hit w dorobku młodego artysty?

- Nie mogę się doczekać

- Lecisz jak petarda z tymi utworami

- Nie mogę się doczekać aaa to będzie hit

Wyświetl ten post na Instagramie.
#marzenie Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)
Najnowsze