Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]
Autor: Ala Tracz , Natasza Młudzik Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]

Ala Tracz, tak jak widownia w Europie, ochłonęła po niesamowitych emocjach, jakie panowały podczas Eurowizji Junior. 10-letnia wokalistka na spokojnie, prosto ze swojego pokoju w rodzinnym domu, odpowiedziała na najbardziej nurtujące internautów kwestie. Wśród nich pytanie o rady, jakie otrzymała od Viki Gabor i Roksany Węgiel!

Spis treści

  1. Ala Tracz - Eurowizja Junior 2020
  2. Roksana Węgiel i Viki Gabor - rady dla Ali Tracz

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020 popisała się świetnym występem i zebrała mnóstwo pozytywnych opinii światowych ekspertów oraz internautów. 10-letnia dziewczyna najpierw swój talent pokazała w The Voice Kids, później w Szansie na Sukces, a teraz cała Europa poznała siłę jej głosu. W czasie Konkursu Piosenki dla Dzieci śpiewała o motywacji, radości i pozytywnym myśleniu nawet ze względu na życiowe porażki. Ostatecznie zajęła 9. miejsce, a najwyżej oceniono występ Valentiny z Francji, która jak się okazało jest już dobrą koleżanką reprezentantki Polski. Ala Tracz specjalnie dla ESKA.pl, odpowiedziała na kilka pytań, które do tej pory najbardziej nurtowały jej fanów. Wykonawczyni hitu I'll Be Standing zdradziła, czy oglądała już swój eurowizyjny występ, co czuła, gdy tyle osób jej gratulowało, a także jakie rady usłyszała od Roksany Węgiel i Viki Gabor. 

Ala Tracz - Eurowizja Junior 2020

Ala Tracz godnie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior 2020. Swoją drogą niedługo po konkursie pojawiła się nowa piosenka Ali Tracz. Młoda wokalistka otrzymała najwięcej, bo 8 punktów od Gruzji, Malty i Serbii. 0 punktów otrzymaliśmy od Ukrainy, a 1 punkt od zwycięskiej Francji. 

Roksana Węgiel i Viki Gabor - rady dla Ali Tracz

Ala Tracz ujawniła, jakie rady usłyszała od Roksany Węgiel i Viki Gabor. Jak dobrze wiecie, obie te reprezentantki w poprzednich latach wygrały Konkurs Piosenki dla Dzieci, więc wszystkie wskazówki są bardzo cenne. Co powiedziała Roxie i Viki? Obejrzyjcie Q&A z Alą Tracz poniżej!

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]
Najnowsze