Ala i Ola Tracz po Eurowizji Junior śpiewają, że Święta to radości czas! [WIDEO]

Ala i Ola Tracz - piosenka Święta to radości czas
Autor: MyMusic Ala i Ola Tracz - piosenka Święta to radości czas

Ala Tracz po Eurowizji Junior 2020 postanowiła przygotować swoich fanów do świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie ze swoją starszą siostrą nagrała utwór zatytułowany Święta to radości czas. Poczujcie magię tego wyjątkowego czasu - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Ala i Ola Tracz - piosenka Święta to radości czas

Ala Tracz po Eurowizji Junior 2020 nie zwalnia tempa. Po udanym Konkursie Piosenki dla Dzieci, wspólnie ze swoją starszą siostrą, Olą, wydała utwór Święta to radości czas. Magia świąt najsilniejsza jest wśród najmłodszych, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że to właśnie młode głosy najpiękniej śpiewają o tym radosnym czasie! Ala i Ola Tracz po zdobyciu ponad miliona wyświetleń na YouTube pod ich debiutanckim singlem Przed Nami Cały Świat przekazują fanom kolejny prezent!

Ala i Ola Tracz - piosenka Święta to radości czas

Za oknem jeszcze śniegu brak, na pierwszą gwiazdkę za wcześnie, jednak to wcale nie musi odbierać wszystkim radości z oczekiwania na święta. W końcu to najpiękniejszy czas w ciągu roku! Dlatego Ala i Ola Tracz postarały się o umilenie grudniowych dni piosenką Święta To Radości Czas.

Choinki dawno wystroiły się, Mikołaj ruszył w świat! Wolne miejsce jest przy stole, jeśli zechcesz, możesz wpaść! Święta to radości czas, każdy znowu się uśmiecha - śpiewają siostry Tracz, które mimo bardzo pracowitego roku znalazły czas, by wprowadzić magię świąt do każdego domu!

Premierowe wykonanie piosenki Święta To Radości Czas na żywo będzie miało miejsce w najbliższy poniedziałek w programie Pytanie na śniadanie, czyli dzień po finale Junior Eurovision Song Contest 2020, na którym to właśnie Ala reprezentuje Polskę. Niedługo także pojawi się teledysk do piosenki, jednak siostry Tracz chcą, by był to prezent niespodzianka, tak więc warto śledzić ich kolejne poczynania, by nie przegapić klipu!

Autorką słów do świątecznego utworu jest Agnieszka Wiechnik, która również, wspólnie z Rafałem Koniecznym oraz MAVOOI, skomponowała muzykę. Połączenie doświadczenia Agnieszki oraz wspaniałych głosów Ali i Oli Tracz sprawiło, że każdy, kto przesłucha Święta To Radości Czas zdecydowanie poczuje radość i klimat dziecięcych świąt!

Najnowsze