Ala Tracz

i

Autor: Materiały prasowe

Ala Tracz nie zwalnia tempa. Młoda wokalistka prezentuje singiel Gdzie jest mój dom?

2022-11-25 16:25

Ala Tracz z każdym utworem zaskakuje coraz bardziej. Młoda wokalistka urzeka nie tylko swoim głosem, ale również dojrzałością. Ala Tracz, w utworze Gdzie jest mój dom? opowiada o bezpiecznym miejscu i wolności.

Ala Tracz pyta słuchaczy, Gdzie jest mój dom? Młoda artystka dała się wszystkim poznać, kiedy została wybrana na reprezentantkę Polski w Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2020 roku! Od tamtej pory Ala Tracz regularnie wydaje nowe single, do których dziś dołączyło Gdzie jest mój dom? Tytułowe słowo dom to przenośnia miejsca, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie. Choć Ala Tracz jest jeszcze bardzo młoda, to na swoim koncie ma ogromne sukcesy. Swoją karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 3 lat. Wokalistka jest finalistką trzeciej edycji The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno oczarowała każdego z trenerów, którzy odwrócili swoje fotele.

Sobel powraca w wielkim stylu. Takiego klipu polska scena muzyczna jeszcze nie miała!

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Ala Tracz - Gdzie jest mój dom?

Tytułowe słowo dom to przenośnia miejsca, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie. Jeśli czujemy, że otaczają nas ludzie i miejsca, w których nie jesteśmy szczęśliwi, warto zmienić drogę i poszukać tego prawdziwego domu – gdzie poczujemy, że wszystko w końcu ma 100% sensu. Właśnie o tym właśnie opowiada piosenka Gdzie jest mój dom Ali – o szukaniu swojego miejsca w świecie, gdzie można czuć się bezpiecznie, komfortowo i w którym można być sobą i spełniać swoje marzenia. Utwór przygotował duet – Juliusz Kamil i Mavooi, natomiast za realizację klipu odpowiadał Kuba Kotynia – Mam oko.

Blanka - kim jest? Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę! [WIDEO]