Blanka - kim jest? Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę! [WIDEO]

2022-09-23 15:37
Blanka - kim jest Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Blanka - kim jest Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę!

Blanka mocnym i pewnym krokiem wchodzi na muzyczny rynek. Na samym starcie kariery postanowiła przedstawić historię o miłości, która później okazała się być ściemą. Jak brzmi utwór Solo? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Blanka to młoda, obiecująca i ambitna artystka na polskiej scenie muzycznej. Już w wieku 14 lat napisała swoją pierwsza piosenkę i zrozumiała, co jest jej drogą w życiu. Zdolności muzyczne, taniec oraz język angielski rozwijała podczas pobytu w USA. Tam też występowała śpiewając z gitarą na sesjach Open Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, m. in w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga. Po powrocie do kraju kontynuowała realizację swoich muzycznych marzeń. Latem tego roku Artystka podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną Warner Music Poland. 23 września pojawił się jej najnowszy singiel - Solo.

Effy objawieniem muzycznej sceny. Udany debiut znanej aktorki!

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Blanka - piosenka Solo

Łatwo stracić dla kogoś głowę, ale kiedy nagle okazuje się, że druga połówka nami pogrywa, optyka zmienia się o 180 stopni. Trzeba umieć powiedzieć dość. Zrozumieć, że lepiej jest nam...SOLO, bo sami siebie nie rozczarujemy - Blanka o utworze.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze