Blanka - kim jest Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Blanka - kim jest Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę!

Blanka - kim jest? Solo piosenką, na którą trzeba zwrócić uwagę! [WIDEO]

2023-02-26 15:41

Blanka mocnym i pewnym krokiem wchodzi na muzyczny rynek. Na samym starcie kariery postanowiła przedstawić historię o miłości, która później okazała się być ściemą. Jak brzmi utwór Solo? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Blanka to młoda, obiecująca i ambitna artystka na polskiej scenie muzycznej. Już w wieku 14 lat napisała swoją pierwsza piosenkę i zrozumiała, co jest jej drogą w życiu. Zdolności muzyczne, taniec oraz język angielski rozwijała podczas pobytu w USA. Tam też występowała śpiewając z gitarą na sesjach Open Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, m. in w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga. Po powrocie do kraju kontynuowała realizację swoich muzycznych marzeń. Latem tego roku Artystka podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną Warner Music Poland. 23 września pojawił się jej singiel - Solo.

Blanka - piosenkarka, solo, wiek, wzrost, partner, nazwisko, eurowizja, top model, zdjęcia

Friz i Wersow wzięli POTAJEMNY ślub? TEN ważny szczegół zwraca uwagę!

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Blanka - piosenka Solo

Łatwo stracić dla kogoś głowę, ale kiedy nagle okazuje się, że druga połówka nami pogrywa, optyka zmienia się o 180 stopni. Trzeba umieć powiedzieć dość. Zrozumieć, że lepiej jest nam...SOLO, bo sami siebie nie rozczarujemy - Blanka o utworze.

Znana pisarka przesłuchuje ciekawych mężczyzn. Na pierwszy ogień - przystojny radiowiec!

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.