Ala Tracz ma w sobie ukryty talent. Tego się po niej nie spodziewaliście!

2021-02-01 14:24
Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Ala Tracz może pochwalić się nie tylko wspaniałym wokalem, ale także osobowością i oczywiście gronem wiernych fanów. Jak się okazuje, młoda wokalistka ma w sobie ukryty talent, który odkryła jakiś czas temu. Nowa umiejętność wymaga od niej nie tylko odwagi, ale także spokoju i opanowania.

Choć dała się poznać większej publiczności w The Voice Kids, to osiągnęła o wiele więcej. Mowa o młodziutkiej Ali Tracz, która reprezentowała nasz kraj w 2020 roku podczas 18. odsłony Konkursu Piosenki Dla Dzieci. 10-letnia artystka walczyła o trzecie z rzędu zwycięstwo dla Polski wykonując swój hit I'll Be Standing. Ostatecznie zajęła 9. miejsce z czego cała Polska była niesamowicie dumna. Jak wygląda kariera Ali po głośnym konkursie? Dziewczynka wróciła do śpiewania, szkoły i codzienności. Co ciekawe, nagrała świąteczny numer ze swoją siostrą Olą, a teraz szykuje się na wydanie płyty z innymi artystami.

Każdy fan Ali Tracz wie, że interesuje się różnymi rzeczami. Piosenkarka uwielbia w wolnym czasie jeździć na rolkach, podróżować i oczywiście bawić się ze swoją kotką Lili. Ogromną radość sprawia jej również taniec, a także coś jeszcze. Przy tym hobby Ala Tracz musi być nie tylko skupiona, ale również odważna!

Ala Tracz - QUIZ. Bezbłędnie rozwiążą go tylko prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Ali?

Ala Tracz - zainteresowania

Każdy wie, że Ala Tracz uwielbia śpiewać, ale nie każdy wie, że potrafi też jeździć konno! Młoda artystka pochwaliła się zdjęciem w social mediach, a internauci od razu zachwycili się tym słodkim widokiem. Co ciekawe, wokalistka smykałkę do tej dziedziny odkryła całkiem niedawno i jak widać, chce rozwijać się również w tym kierunku.

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze