Ala Tracz wyda płytę z innymi artystami! Kiedy ukaże się krążek?

Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Ala Tracz nie przestaje nas zaskakiwać! Młoda początkująca wokalistka polskiej sceny właśnie ogłosiła światu że pracuje nad pierwszą debiutancką płytą, która powstanie we współpracy z innymi popularnymi artystami. Kiedy dokładnie zostanie wydany krążek? Szczegóły na ten temat zdradzamy poniżej.

Ala Tracz cały czas prężnie pracuje nad swoją muzyczną karierą. Dziewczynka ma dopiero 10 lat, jednak po udziale w Eurowizji Junior 2020 nie odpuszcza i cały czas rozwija się w branży muzycznej. Mało która polska wokalistka w wieku 10 lat miała na swoim koncie debiutancką płytę. Niezwykle uzdolniona Ala Tracz właśnie nad nią pracuje! Dziewczynka za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie poinformowała fanów, że właśnie pracuje nad projektem Zatrzymany Świat, którego efektem będzie wspólna płyta z innymi popularnymi artystami.

Ala Tracz nie zdradza zbyt wiele szczegółów na temat nadchodzącego krążka, jednak po samym tytule projektu możemy się tylko domyślać że będzie on stricte nawiązywał do obecnej sytuacji na świecie, która jak wiemy przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa nie jest zbyt kolorowa. Dziewczynka zdradziła jednak, datę premiery nadchodzącej płyty! Wszystko wskazuje na to, że będziemy mogli posłuchać jej już 20 marca 2021 roku. 

Ala Tracz - płyta 

Premiera płyty, do której swoją cegiełkę dołożyła utalentowana Ala Tracz zbliża się wielkimi krokami. Dodatkową ciekawą informacją jest także fakt, że chwilę od premiery pojawi się singiel Ali Tracz promujący cały Krążek.

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]
Najnowsze