Ala Tracz ma tylko 10 lat? Eurowizyjni specjaliści oceniają Polkę i przecierają oczy ze zdumienia

Ala Tracz
Autor: WBF Ala Tracz

Ala Tracz i jej eurowizyjna piosenka wzięta pod lupę przez eurowizyjnych specjalistów! Jak ocenili oni naszą tegoroczną reprezentantkę na Eurowizję Junior 2020? Komentarze czekają na was już poniżej na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami! Do wydarzenia pozostał już lekko ponad miesiąc, a piosenka naszej polskiej reprezentantki wciąż wzbudza niekończące się emocje! Jakiś czas temu eurowizyjny utwór Ali Tracz postanowili poddać opinii popularni youtuberzy, którzy na co dzień zajmują się trenowaniem wokalu zawodowo lub są po prostu wielkimi fanami formatu Eurowizji, który stale cieszy się popularnością rok w rok. Tym razem jednak piosenkę Ali Tracz, jak i ją samą postanowili zrecenzować eurowizyjni specjaliści, muzyczni dziennikarze, a także znawcy konkursu!  Eurowizyjni dziennikarze, co roku przemierzają Europę, aby móc uczestniczyć w konkursie i przeżywać towarzyszące mu emocje razem z fanami. W sieci już pojawiły się filmiki, w których eksperci oceniają piosenki i reprezentantów. Jak zareagowali na piosenkę I’ll Be Standing Ali Tracz i ogólnie na talent 10-letniej dziewczynki? Zobaczcie sami! Ala Tracz i jej utwór oczami ekspertów. 

Opinie specjalistów Eurowizyjnych o I'll Be Standing Ali Tracz 

I'll Be Standing Ali Tracz oczami ekspertów? Jak eurowizyjną piosenkę oraz samą reprezentantkę oceniają specjaliści eurowizyjni? Alicja ma wspaniały głos. Naprawdę ma tylko 10 lat? - komentuje Matt z ESC United! Ten utwór podoba mi się bardziej niż utwory Superhero i Anyone I want to be. - dodał. Ona wydaje się bardzo pewna na scenie, również wokalnie. - komentuje Jest z eurovoxx! 

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze