Viki Gabor / Ala Tracz

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Ala Tracz lepsza od Viki Gabor? Reakcje na piosenkę I'll Be Standing mówią same za siebie!

2020-10-22 10:48

Ala Tracz lepsza od Viki Gabor? Według niektórych youtuberów bez dwóch zdań! Jak twórcy internetowi zareagowali na piosenkę I’ll Be Standing, którą już lada moment usłyszymy na Eurowizji Junior 2020? Więcej internetowych reakcji na utwór Ali Tracz już na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, a więc reakcji na utwór naszej tegorocznej reprezentantki zarówno zagranicznych, jak i polskich youtuberów jest w sieci coraz więcej! Jak więc brzmią opinie internetowych twórców na temat polskiej piosenki Ali Tracz I’ll Be Standing, którą 9-latka zaprezentuje już 29 listopada 2020 roku? Czy zagraniczny YouTube daje szansę Polsce na kolejne zwycięstwo? Osoby oceniające eurowizyjne piosenki zazwyczaj są fanami konkursu, ale także niekiedy znawcami muzyki, profesjonalnymi nauczycielami śpiewu. Ich zdania na temat utworów, które zabrzmią na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci zazwyczaj są podzielone i bardzo indywidualne. Jak ocenią oni utwór Ali Tracz? Recenzje piosenki, jak i głosu utalentowanej 9-letniej dziewczynki są naprawdę niesamowicie pozytywne. Wokalem Ali Tracz zachwyca się nie tylko polska scena YouTube’a, ale także zagraniczna! Według wielu youtuberów Ala świetnie radzi sobie z językiem angielskim, ma ogromny i mocny głos, a piosenka ma świetne przesłanie.

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?

Piosenka Ali Tracz na Eurowizję Junior 2020 - jak oceniają ją youtuberzy?

Ala Tracz lepsza od Viki Gabor? Dla niektórych internetowych twórców zdecydowanie tak! Uważają oni, że dziewczynka ma niesamowity talent, a Polska po raz trzeci z rzędu ma ogromną okazję wygrać Eurowizję Junior. Według większości youtuberów piosenka Ali Tracz I’ll Be Standing jest mądra, melodyjna i z głębokim przesłaniem.

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!