Aktor ze Szkoły dla elity w Polsce! Kiedy koncert Arona Pipera?

2022-07-06 15:12
Aron Piper
Autor: materiały prasowe

Serial Szkoła dla elity cieszy się popularnością na całym świecie. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że grający w produkcji Aron Piper jest także wokalistą. 25-letni artysta zaśpiewa również dla polskich fanów. Sprawdźcie, kiedy i gdzie będzie można usłyszeć gwiazdę Netfliksa na żywo.

Aron Piper w Warszawie - kiedy koncert aktora znanego z serialu Szkoła dla elity? Ciesząca się popularnością na całym świecie produkcja Netfliksa wylansowała wiele międzynarodowych gwiazd. Jedną z nich jest właśnie 25-letni Aron Piper, który poza graniem w filmach i serialach, zajmuje się również muzyką. Z pewnością nie wszyscy wiedzą o tym, że Hiszpan ma na swoim koncie kilkanaście singli muzycznych, które wygenerowały miliony odtworzeń w sieci. Lada moment polscy fani serialu, jak i samego artysty, będą mieli okazję usłyszeć Arona na żywo. Hiszpański gwiazdor wyrusza w trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Warszawę.

Szkoła dla elity sezon 6: kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Natsu o nowym projekcie, hejcie i związku z Dubielem

Aron Piper w Warszawie - kiedy?

Koncert Arona Pipera w Polsce został zaplanowany na 22 marca 2023 roku. Artysta znany z serialu Szkoła dla elity wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce. Warto zauważyć, że to jedyny polski koncert tego zdolnego aktora i wokalisty.

Aron Piper w Warszawie - bilety

Bilety w cenie 75 złotych są już dostępne w sprzedaży. Wejściówki można kupować m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl. Organizatorem show Arona jest agencja Winiary Bookings.

Sonda
Lubisz "Szkołę dla elity"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze