Ta aplikacja odmłodzi cię o 25 lat! Co to jest Vika i jak ją zainstalować?

Kobieta
Autor: Pixabay.com

Aplikacja, która odmłodzi cię nawet o 25 lat?! Nic bardziej prostszego! Polscy naukowy wynaleźli aplikację Vika, która pomoże ci prowadzić zdrowy tryb życia, a nawet oszacuje jego długość! Jesteś ciekawy, na czym polega aplikacja Vika i w jaki sposób ją zainstalować? Zostań z nami do samego końca i dowiedz się więcej o możliwościach nowego programu.

Odkąd polscy naukowcy stworzyli aplikację odmładzającą Vika , eliksir młodości poszedł w zapomnienie! Styl naszego życia ma kluczowy wpływ na nasze zdrowie, które z kolei ma poniekąd związek z naszym wyglądem. Polscy naukowcy stworzyli aplikację, która ma za zadanie pomóc nam prowadzić zdrowy styl życia, lecz to jednak nie wszystko! Program ma w sobie wiele rozmaitych funkcji, takich jak możliwość informowania, o ile lat postarzamy lub odmładzamy się poprzez prowadzony przez nas styl życia, wskazówki dotyczące tego, jak odzyskać formę w czasach wziąć trwającej pandemii, a nawet możliwość oszacowania długości życia. Aplikacja Vika to jednym zdaniem program nakłaniający nas do zdrowych nawyków. Świadomość o możliwych zagrożeniach płynących ze szkodliwego trybu życia jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna. Według twórców aplikacji Vika staliśmy się biologicznie starsi i bardziej narażeni na choroby niż kiedykolwiek.

Jak pobrać aplikację Vika i czy jest ona darmowa? Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej! 

Aplikacja Vika - jak zainstalować?

Aplikacja Vika to popularny asystent zdrowia, który działa na podstawie danych o stylu życia zbieranych od ponad pół miliona osób. Aplikację można pobrać w sklepach App Store oraz Google Play, a jej pobranie jest całkowicie darmowe. Jedynie niektóre dodatkowe opcje w programie są płatne.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze