Te piosenkarki się nie starzeją. Takich genów może pozazdrościć im każdy [GALERIA]

2020-10-29 14:16 Ewelina Kulasza
Ariana Grande, Doda, Jennifer Lopez
Autor: fot. Dave Meyers, WBF, screen z YouTube/Jennifer Lopez Ariana Grande, Doda, Jennifer Lopez

Dla tych wokalistek, czas jakby zatrzymał się w miejscu. Od kilku lat wyglądają dosłownie tak samo, a na ich buziach nie znajdziemy ani jednej zmarszczki - takich genów może pozazdrościć im dosłownie każdy! Zobaczcie w naszej galerii na ESKA.pl, które piosenkarki nie tylko z Polski ale i ze świata, wcale się nie starzeją. One są naprawdę śliczne!

Jak mawia wiele osób starość, nie radość. Jednak są na tym świecie osoby, które mają wręcz idealne geny i między innymi, wcale się nie starzeją. Wśród nich są również popularne osoby nie tylko z branży muzycznej ale i filmowej. Dla tych artystów czas jakby się zatrzymał, a na ich twarzach nie znajdziemy ani jednej zmarszczki. W obecnych czasach wiele publicznych osób jak najdłużej chce zachować nienaganny i naturalny wygląd. Niektórzy otwarcie przyznają się, że korzystają z zabiegów medycyny estetycznej czy tez chirurgii plastycznej. Jednak wśród gwiazd są takie, które po prostu odziedziczyły dobre geny po swoich rodzicach. Wśród nich jest nie tylko Ariana Grande, której buzia to istny baby face, ale również Doda czy też 51-letnia Jennifer Lopez. Co ciekawe, piosenkarka znana z takich hitów jak Ain't Your Mama czy On The Floor ubezpieczyła nawet jakiś czas temu jedną partię swojego ciała, aż na 27 mln dolarów!

Które gwiazdy w ogóle się nie starzeją? Będziecie w szoku! One od lat naprawdę wyglądają identycznie.

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Te piosenkarki się nie starzeją - GALERIA

Takich genów i urody może pozazdrościć im każdy! Koniecznie obejrzyjcie naszą galerię poniżej i zobaczcie, które piosenkarki wcale się nie starzeją. One od lat wyglądają tak samo!

Najnowsze