Agnieszka Kaczorowska - wiek, wzrost, ślub, w ciąży, dziecko, mąż, kariera, rodzice, Instagram

2021-02-22 16:48 Ewelina Kulasza
Agnieszka Kaczorowska
Autor: VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska to barwna postać w show biznesie. Widzowie mogą oglądać ją nie tylko w kultowej produkcji Klan, ale także w kilku edycjach programu Taniec z Gwiazdami. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Szczegółowe i najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie poniżej.

Agnieszka Kaczorowska - kim jest? Najważniejszych informacji na temat celebrytki, szuka wiele osób. Agnieszka Kaczorowska, a właściwie to Agnieszka Kaczorowska-Pela jest znaną aktorką, tancerką, a nawet można powiedzieć influencerką. Zasłynęła z roli Bożenki w 1999 roku i wciela się w nią do dziś. Oprócz kariery aktorskiej ma na swoim koncie udział w tanecznym show Polsatu - Taniec z Gwiazdami, ale zacznijmy od początku. Agnieszka Kaczorowska już w wieku 6 lat zaczęła trenować taniec towarzyski. Intensywne próby i ćwiczenia, a także smykałka do ruchów, doprowadziły ją do wielu sukcesów. Jako młoda dziewczyna zdobyła tytuły młodzieżowych mistrzów Polski, a nawet mistrzów świata w stylu latynoamerykańskim. Ponadto zajęła trzecie miejsce na mistrzostwach Europy i reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i oczywiście standardowych.

Agnieszka Kaczorowska ma na swoim koncie także występy w telewizyjnych programach śniadaniowych, a także współprowadzenie wielkich imprez rozrywkowo-muzycznych. W 2017 roku otworzyła swoją szkołę tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, jednak ze względu na pandemię, musiała zamknąć ją w 2020 roku. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Piosenki, które są do siebie podobne

Agnieszka Kaczorowska - wiek

Ile lat ma Agnieszka Kaczorowska? Aktorka urodziła się dokładnie 16 lipca 1992 roku w Warszawie, zatem w 2021 będzie obchodzić swoje 29 urodziny.

Agnieszka Kaczorowska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Agnieszka Kaczorowska? Mamy dla was odpowiedź! Aktorka mierzy dokładnie 164 cm wzrostu.

Agnieszka Kaczorowska - mąż

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą żoną. W czerwcu 2017 poznała tancerza Macieja Pelę, którego poślubiła dokładnie 7 września 2018 roku.

Agnieszka Kaczorowska - dziecko

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą. Aktorka dokładnie 26 lipca 2019 roku urodziła córkę Emilię, a teraz ponownie spodziewa się dziecka. Emilka w 2021 roku doczeka się siostrzyczki lub braciszka!

Agnieszka Kaczorowska - rodzice

Rodzice Agnieszki Kaczorowskiej rozwiedli się, gdy miała 10 lat. Co ciekawe, aktorka ma starszą siostrę Jolantę i brata Piotra.

Agnieszka Kaczorowska - kariera

Kariera Agnieszki Kaczorowskiej zaczęła się w 1999 roku, kiedy to weszła na plan zdjęciowy Klanu i zaczęła wcielać się w rolę Bożenki. Następnie w latach 2014-2018 była trenerką i uczestniczką w programie Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie tańczyła między innymi z Rafałem Maślakiem, Nikodemem Rozbickim, Krzysztofem Wieszczkiem, Michałem Malinowskim, Antkiem Smykiewiczem i siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem. Oprócz Klanu w jej karierze aktorskiej znalazła się także rola w serialu Na dobre i na złe, a nawet w teatralnych spektaklach.

Agnieszka Kaczorowska - Instagram

Agnieszka Kaczorowska jest aktywna na Instagramie. Celebrytkę znajdziecie w kolorowej aplikacji pod nazwą @agakaczor lub wpisując w lupkę jej imię i nazwisko.

Najnowsze